Povezane vesti

"Drago mi je što sam tu, trebalo je još neki da ostanu": Balša nam je otkrio kakav će biti novi Partizan!

"Drago mi je što sam tu, trebalo je još neki da ostanu": Balša nam je otkrio kakav će biti novi Partizan!

Mondo pre 2 sata
Balša Koprivica jedini je igrač Partizana koji je ostao u klubu iz prethodne sezone i u razgovoru za MONDO pred start nove govorio je o očekivanjima i novim saigračima. Partizan je izabrao iznenađujući put za predstojeću sezonu. Posle neočekivano… »
"Ne mogu da budem novi lesor, ali...!" Tajrik DŽons obećao velike stvari u dresu Partizana

"Ne mogu da budem novi lesor, ali...!" Tajrik DŽons obećao velike stvari u dresu Partizana

Večernje novosti pre 3 sata
Košarkaš Partizana Tajrik Džons rekao je da je ekipa dobro radila uoči početka sezone, da ne vidi problem što se radi o potpuno novom timu i da su igrači posle upoznavanja sa navijačima shvatili u kakav klub su došli i da znaju da moraju da se… »
Tajrik Džons: U Partizanu ne smeš da se zadovoljiš malim stvarima

Tajrik Džons: U Partizanu ne smeš da se zadovoljiš malim stvarima

Sportski žurnal pre 3 sata
Amerikanac rekao da mu nije cilj da bude novi Lesor, već da navijači vide šta može. Tajrik Džons rekao je da je ekipa dobro radila uoči početka sezone, da ne vidi problem što se radi o potpuno novom timu i da su igrači posle upoznavanja sa… »
Tajrik Džons: U Partizanu ne smeš da se zadovoljiš malim stvarima

Tajrik Džons: U Partizanu ne smeš da se zadovoljiš malim stvarima

Danas pre 5 sati
Košarkaš Partizana Tajrik Džons rekao je da je ekipa dobro radila uoči početka sezone, da ne vidi problem što se radi o potpuno novom timu i da su igrači posle upoznavanja sa navijačima shvatili u kakav klub su došli i da znaju da moraju da se… »

Vesti dana »