Povezane vesti

Održana komemoracija Radmili Živković: Duhovita, nadarena, direktna glumica

Održana komemoracija Radmili Živković: Duhovita, nadarena, direktna glumica

Politika pre 41 minuta
Komemoracija povodom smrti glumice Radmile Živković (1953-2024) održana je danas u njenoj matičnoj kući Narodnom pozorištu u Beograd, u prisustvu članova porodice, kolega i poštovalaca. Od Živković su se oprostili govorima ministri kulture… »
"Ja sam zet te porodice, vezani smo više od 30 godina" Ivica Dačić se oprostio od legendarne Radmile Živković

"Ja sam zet te porodice, vezani smo više od 30 godina" Ivica Dačić se oprostio od legendarne Radmile Živković

Kurir pre 4 sati
Na komemoraciji Radmili Živković u Narodnom pozorištu u Beogradu, govorio je ministar unutrašnjih poslova i potpredsednik Vlade, Ivica Dačić. Kako je istakao, njih dvoje je vezivalo dugogodišnje prijateljstvo. - Ja sam njihov zet, da tako kažem… »
"Plenila je svojom pojavom, znala je da mi kaže... " Porodica i prijatelji opraštaju se od Radmile Živković

"Plenila je svojom pojavom, znala je da mi kaže... " Porodica i prijatelji opraštaju se od Radmile Živković

Mondo pre 4 sati
Komemoracija prvakinji Narodnog pozorišta održava se danas u njenom matičnom teatru, gde se prijatelji, kolege i poštovaoci opraštaju od čuvene glumice. Komemoracija glumici Radmili Živković održava se danas u njenom matičnom Narodnom pozorištu… »
Minut ćutanja u čast slavne glumice: Muk u Narodnom pozorištu, potom usledio emotivan govor srpskog glumca

Minut ćutanja u čast slavne glumice: Muk u Narodnom pozorištu, potom usledio emotivan govor srpskog glumca

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. U Narodnom pozorištu u Beogradu, u 11 časova, počela je komemoracija povodom smrti naše čuvene glumice Radmile Živković. Najbliži članovi porodice, brojni prijatelji i kolege došli su da odaju počast i oproste se od čuvene Doke… »

Vesti dana »