Povezane vesti

Sabalenka: Želim da godinu završim kao broj jedan

Sabalenka: Želim da godinu završim kao broj jedan

Sport klub pre 3 sata
Arina Sabalenka je trenutno druga teniserka sveta, ali bi trijumfom u Pekingu mogla da preuzme prvo mesto na WTA listi od Poljakinje Ige Švjontek. Beloruskinja je nedavno osvojila US Open, pošto je u finalu u Njujorku pobedila Amerikanku Džesiku… »
''Cilj je prvo mesto!'' Sabalenka želi da završi na čelu VTA liste na kraju sezone

''Cilj je prvo mesto!'' Sabalenka želi da završi na čelu VTA liste na kraju sezone

Večernje novosti pre 3 sata
Trenutno druga teniserka sveta Arina Sabalenka želi titulu u Pekingu kako bi zauzela prvo mesto na VTA listi na kraju sezone. FOTO: Tanjug/AP - Mislim da mi je potrebno još vremena da shvatim šta se dogodilo. Imala sam oko četiri-pet dana za proslavu… »
Sabalenka: "Želim da završim sezonu kao prva"

Sabalenka: "Želim da završim sezonu kao prva"

B92 pre 4 sati
Beloruska teniserka Arina Sabalenka rekla je da želi da završi sezonu na prvom mestu WTA liste. Druga teniserka sveta postavljena je za prvog nosioca na turniru u Pekingu, koji počinje u sredu, nakon što se branilac titule Poljakinja Iga Švjontek… »
Sabalenka želi prvo mesto na VTA listi

Sabalenka želi prvo mesto na VTA listi

Sportski žurnal pre 5 sati
Već posle Pekinga mogla bi na vrh. Arina Sabalenka rekla je danas da želi da završi sezonu na prvom mestu VTA liste. Druga teniserka sveta postavljena je za prvog nosioca na turniru u Pekingu, koji počinje u sredu, nakon što se branilac titule… »

Vesti dana »