Povezane vesti

"Pod stresom sam!" Jelena Golubović uoči početka Farme 8 progovorila o odnosu sa Kristijanom Golubovićem! Haos u najavi?

"Pod stresom sam!" Jelena Golubović uoči početka Farme 8 progovorila o odnosu sa Kristijanom Golubovićem! Haos u najavi?

Kurir pre 1 sat
Jelena Golubović se posle mnogo godina vraća na "Farmu", a sada je progovorila o odnosu sa Kristijanom Golubovićem. Ona ne krije ushićenje zbog nove sezone rijalitija koji uskoro kreće. - Došla sam s puta, javila se po dogovoru. Malo sam pod… »
"Farma" neće početi sa emitovanjem u subotu: Željko Mitrović promenio odluku - Evo kada kreće novi rijaliti

"Farma" neće početi sa emitovanjem u subotu: Željko Mitrović promenio odluku - Evo kada kreće novi rijaliti

Blic pre 2 sata
Rijaliti "Farma" uskoro ponovo počinje sa emitovanjem, a publika sa nestrpljenjem iščekuje da vidi ko će od poznatih učestvovati u ovom formatu. Vlasnik Pinka, Željko Mitrović, pre nekoliko meseci najavio je ovaj projekat, a emitovanje će početi… »
Ova pevačica ulazi u Farmu kao velika zvezda: Imaće poseban tretman

Ova pevačica ulazi u Farmu kao velika zvezda: Imaće poseban tretman

Svet & Skandal pre 2 sata
Rijaliti Farma počinje 27. septembra Rijaliti Farma nekada je bio jedan od omiljenih rijalitija, zbog toga je Željko Mitrović rešio da ponovo počne sa emitovanjem istog. Ata images Emitovanje Farme počinje 27. septembra, a neki od učesnika su već… »
Na Farmu 8 slećem helikopterom i biću gola: Ova pevačica najavila šou u Šimanovcima, a ovo je razlog što ulazi

Na Farmu 8 slećem helikopterom i biću gola: Ova pevačica najavila šou u Šimanovcima, a ovo je razlog što ulazi

Kurir pre 4 sati
Rijaliti šou program "Farma" počinje sa emitovanjem 27. septembra, a jedna od učesnica će biti i pevačica Maja Nikolić. - Zašto sam prihvatila da uđem na "Farmu 8"? Zato što je Željko rekao da će me jedinu spustiti helikopterom i da će leteti… »
"Na Farmu slećem helikopterom i biću skroz gola" Pevačica najavila spektakularan ulazak u rijaliti: "Željko Mitrović mi je…

"Na Farmu slećem helikopterom i biću skroz gola" Pevačica najavila spektakularan ulazak u rijaliti: "Željko Mitrović mi je…

Blic pre 4 sati
Pevačica Maja Nikolić potvrdila je da ulazi na "Farmu". Naime, rijaliti šou program " Farma" počinje sa emitovanjem 27. septembra, a jedna od učesnica će biti i pevačica Maja Nikolić. - Zašto sam prihvatila da uđem na "Farmu 8"? Zato što je… »

Vesti dana »