Povezane vesti

"Naučnici su snimili šta se desi u trenutku oplođenja jajne ćelije" Stručnjaci analiziraju: Filozofija savršenosti našeg…

"Naučnici su snimili šta se desi u trenutku oplođenja jajne ćelije" Stručnjaci analiziraju: Filozofija savršenosti našeg…

Kurir pre 4 sati
Naučnici tvrde da će posle 2030. godine, što zvuči daleko, a zapravo je sutra, postojati opcija u kojoj će određeni broj ljudi moći da živi večno. Naime, radi se o tome da su pronašli način da se prepozna nepravilno ponašanje pojedinih… »
Da li postoji život posle smrti - „Doživeo sam tri kliničke smrti, bio sam u 2035. godini“

Da li postoji život posle smrti - „Doživeo sam tri kliničke smrti, bio sam u 2035. godini“

Kurir pre 9 sati
Autorka i voditeljka Jovana Grgurević, u današnjoj emisiji “NI 5 NI 6” na Kurir televiziji, baviće se novom, aktuelnom društvenom temom. Ključna pitanja koja će biti postavljena u današnjoj emisiji su: Da li postoji život posle smrti? Zašto… »
Da li postoji život posle smrti - "Doživeo sam tri kliničke smrti, bio sam u 2035. godini"

Da li postoji život posle smrti - "Doživeo sam tri kliničke smrti, bio sam u 2035. godini"

Mondo pre 9 sati
Gledajte Jovanu Grgurević i uvek interesantne i aktuelne teme, svakog radnog dana od 16.15h na Kurir televiziji! Autorka i voditeljka Jovana Grgurević, u današnjoj emisiji “NI 5 NI 6” na Kurir televiziji, baviće se novom, aktuelnom društvenom… »

Vesti dana »