Povezane vesti

Kaboklo šalje izvinjenje iz Tel Aviva: "Došlo je do nesporazuma, evo šta se desilo"

Kaboklo šalje izvinjenje iz Tel Aviva: "Došlo je do nesporazuma, evo šta se desilo"

Mondo pre 3 sata
Bruno Kaboklo je posle fame sa Partizanom mirnu luku pronašao u Hapoelu iz Tel Aviva. Posle nekoliko meseci iskoristio je priliku da ispriča kako je došlo do neporazuma, a onda je uputio izvinjenje navijačima i klubu. Bivši centar Partizana Bruno… »
Kaboklo opisao zbog čega je napustio Partizan pred finale sa zvezdom: „Pojavio se turnir za koji nismo znali“

Kaboklo opisao zbog čega je napustio Partizan pred finale sa zvezdom: „Pojavio se turnir za koji nismo znali“

Hot sport pre 4 sati
„Želim da iskoristim ovu priliku i izvinim se javno, pa se izvinjavam Partizanu i navijačima. Obožavao sam vreme provedeno tamo, predivni ljudi, predivna zemlja, bilo mi je prelepo i zaista mi je žao zbog načina na koji se sve završilo“ Bruno… »
Kaboklo konačno progovorio, evo zašto je napustio Partizan: "Izvinite..."

Kaboklo konačno progovorio, evo zašto je napustio Partizan: "Izvinite..."

B92 pre 4 sati
Brazilski košarkaš Bruno Kaboklo je konačno progovorio o svom odlasku iz Partizana uoči finala KLS-a kojim je prošle sezone prekršio pravilnik, te ga je to kasnije i koštalo ostanka u Beogradu. Bruno Kaboklo, bivši košarkaš Partizana, izazvao je… »

Vesti dana »