Povezane vesti

Uzeo mito od zatvorenika: Uhapšen radnik u Okružnom zatvoru

Uzeo mito od zatvorenika: Uhapšen radnik u Okružnom zatvoru

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su M. J. (46), zaposlenog u Okružnom zatvoru u Beogradu… »
Vrati mi sav novac koji sam izgubio na aparatima ili ću te prebiti: Opljačkao kladionicu u kojoj je izgubio novac na slot…

Vrati mi sav novac koji sam izgubio na aparatima ili ću te prebiti: Opljačkao kladionicu u kojoj je izgubio novac na slot…

Kurir pre 4 sati
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podiglo optužnicu protiv N.K. (27) zbog sumnje da je 9. avgusta izvršio krivično delo razbojništvo u jednoj sportskoj kladionici u naselju Plavi horizonti u Zemunu i to nakon što je u njoj nekoliko sati… »
„Vrati mi sve pare koje sam izgubio, da te ne bih prebio“: Podignuta optužnica protiv kockara, radniku kladionice uzeo…

„Vrati mi sve pare koje sam izgubio, da te ne bih prebio“: Podignuta optužnica protiv kockara, radniku kladionice uzeo…

Nova pre 3 sata
: Protiv mladića N. K. (27) podignuta je optužnica zbog sumnje da je pretio radniku kladionice i tom prilikom uzeo od njega 270.000 dinara u Zemunu. „Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podiglo optužnicu protiv okrivljenog N.K. (27) zbog… »
Podignuta optužnica protiv muškarca koji je pretio pištoljem radniku kladionice u Zemunu: Preti mu 10 godina

Podignuta optužnica protiv muškarca koji je pretio pištoljem radniku kladionice u Zemunu: Preti mu 10 godina

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podiglo optužnicu protiv okrivljenog N. K. (27) zbog postojanja opravdane sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo. Okrivljenom se optužnicom stavlja na teret da je krivično delo… »

Vesti dana »