Povezane vesti

Anja Lukić i Ivana Ilić otkrivaju velike planove: "Možemo da ulazimo u finala velikih takmičenja"

Anja Lukić i Ivana Ilić otkrivaju velike planove: "Možemo da ulazimo u finala velikih takmičenja"

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Trinaesti po redu Sajam sporta održan je tokom vikenda na Adi Ciganliji, a Telegraf je tradicionalno posetio štand Srpskog atletskog saveza i tom prilikom razgovarao sa najboljim atletičarima naše zemlje. Ivana Španović je otkrila da… »
Armin Sinančević se otvorio za Telegraf: "Imao sam povredu ramena, ciljam preko 22 metra"

Armin Sinančević se otvorio za Telegraf: "Imao sam povredu ramena, ciljam preko 22 metra"

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Sajam sporta održan je proteklog vikenda na Adi Ciganliji, a mi smo posetili štand Srpskog atletskog saveza i razgovarali sa našim atletičarima nakon završetka još jedne uspešne sezone. Trenutno najbolji srpski bacač kugle i… »
Majka Adriane Vilagoš blista posle sjajne godine: "Jako sam ponosna, nekad se previše..."

Majka Adriane Vilagoš blista posle sjajne godine: "Jako sam ponosna, nekad se previše..."

Telegraf pre 7 sati
Preporučujemo. Proteklog vikenda posetili smo štand Srpskog atletskog saveza na Sajmu sporta na Adi Ciganliji, gde su deca imala priliku da se upoznaju sa našim atletskim zvezdama. Ivana Španović je bila samo jedna od prisutnih, a društvo mladoj… »

Vesti dana »