Povezane vesti

"Zgrabio me je i uvukao u žbunje!" Pevačica progovorila o strašnoj traumi: Pokušao je da me siluje za 20. rođendan!

"Zgrabio me je i uvukao u žbunje!" Pevačica progovorila o strašnoj traumi: Pokušao je da me siluje za 20. rođendan!

Kurir pre 1 sat
Pevačica Jelena Buča, članica ženskog benda "The Frajle" nedavno je otkrila u dokumentarnom filmu traumatično iskustvo koje je doživela u ranoj mladosti. Kako je istakla voditeljka, Maja Nikolić, mnogo puta je vodila brojne razgovore sa Jelenom… »
"Za moj 20 rođendan je pokušao da me siluje": Jelena Buča iz grupe " The Frajle" progovorila o ličnoj traumi i…

"Za moj 20 rođendan je pokušao da me siluje": Jelena Buča iz grupe " The Frajle" progovorila o ličnoj traumi i…

Blic pre 4 sati
Gošća "Jutra na Blic" bila je Jelena Buča, članica ženskog benda "The Frajle". Povod gostovanja je lična trauma Jelene Buče, o kojoj je progovorila u dokumentarnom filmu "Umetnost ispovedanja", Aleksandre Švonje, koji je dobio holivudsku nagradu… »
"Uvukao me je u žbunje, za moj 20 rođendan je pokušao da me siluje": Pevačica govorila o strašnoj traumi

"Uvukao me je u žbunje, za moj 20 rođendan je pokušao da me siluje": Pevačica govorila o strašnoj traumi

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Pevačica Jelena Buča, članica ženskog benda "The Frajle" nedavno je otkrila u dokumentarnom filmu traumatično iskustvo koje je doživela u ranoj mladosti. Kako je istakla voditeljka, Maja Nikolić, mnogo puta je vodila brojne… »

Vesti dana »