Povezane vesti

"Nervirala me je, zadavio sam: Je..." Muškarac u programu uživo na televiziji priznao da je ubio majku, a onda je usledio…

"Nervirala me je, zadavio sam: Je..." Muškarac u programu uživo na televiziji priznao da je ubio majku, a onda je usledio…

Blic pre 4 sati
Muškarac iz Modene šokirao je celu Italiju kad je neočekivano u programu uživo priznao da je ubio svoju majku. Lorenco Кarbone, koji ima 50 godina, počeo je da jeca pred televizijskim kamerama i na kraju priznao da je dan ranije ubio majku (80) koja… »
Šok u programu uživo! Muškarac se slomio pred kamerama i priznao da je ubio svoju majku: Razlog je zastrašujuć (video)

Šok u programu uživo! Muškarac se slomio pred kamerama i priznao da je ubio svoju majku: Razlog je zastrašujuć (video)

Kurir pre 5 sati
Muškarac iz Modene šokirao je celu Italiju kad je neočekivano u programu uživo priznao da je ubio svoju majku! Lorenco Кarbone (50) odjednom je počeo da jeca pred televizijskim kamerama i na kraju priznao da je dan ranije ubio majku (80) koja je… »
U programu uživo priznao da je ubio majku! Strašan snimak kruži mrežama: "Zadavio sam je, nervirala me"

U programu uživo priznao da je ubio majku! Strašan snimak kruži mrežama: "Zadavio sam je, nervirala me"

Mondo pre 4 sati
Muškarac je u programu uživo priznao ubistvo majke. Emitovanje TV intervjua u kojem muškarac priznaje novinaru da je ubio svoju majku u Italiji izazvalo je veliku polemiku o medijskoj etici. Lorenco Karbone (50) priznao je ubistvo ispred svoje kuće u… »
Šok u programu uživo: Italijan se slomio pred kamerama i kroz jecaje priznao da je ubio majku

Šok u programu uživo: Italijan se slomio pred kamerama i kroz jecaje priznao da je ubio majku

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Muškarac iz Modene šokirao je celu Italiju kad je neočekivano u programu uživo priznao da je ubio svoju majku! Lorenco Кarbone, koji ima 50 godina, počeo je da jeca pred televizijskim kamerama i na kraju priznao da je dan ranije ubio… »

Vesti dana »