Povezane vesti

Boban otkrio ko ga je ubedio da dođe u fener: Za sve su „kriva“ dva srpska reprezentativca!

Boban otkrio ko ga je ubedio da dođe u fener: Za sve su „kriva“ dva srpska reprezentativca!

Hot sport pre 3 sata
„Prvo sam razgovarao sa svojim agentom, a onda…“ Boban Marjanović, nakon devet sezona provedenih u NBA ligi, odlučio je da se vrati u Evropu i pridruži Fenerbahčea. Pre nego što je započeo svoj NBA put, Marjanović je briljirao u dresu Crvene… »
Kodi o sferopulosu, ivanoviću, derbiju: „Duško je razlog zbog kog sam ovde, veoma sam uzbuđen“

Kodi o sferopulosu, ivanoviću, derbiju: „Duško je razlog zbog kog sam ovde, veoma sam uzbuđen“

Hot sport pre 4 sati
„Siguran sam da ću se spremati za utakmicu najbolje što mogu, bila ona derbi ili ne“ Miler-Mekintajer je prošle sezone igrao izvanredno u dresu Baskonije, gde je bio jedan od najboljih plejmejkera Evrolige, što ga je preporučilo da dođe u Crvenu… »
Boban otkrio kako je došao u Fenerbahče - zbog Gudurića i Bogdanovića

Boban otkrio kako je došao u Fenerbahče - zbog Gudurića i Bogdanovića

B92 pre 3 sata
Srpski košarkaš Boban Marjanović u interjvuu za klupski sajt je otkrio kako je potpisao za Fenerbahče. Kada je Boban Marjanović počeo svoj uspon u evropskoj košarci kao mladi centar, tada je Šarunas Jasikevičijus odbrojavao poslednje dane svoje… »
Mekintajer otkrio: Duško Ivanović je razlog zbog kog sam ovde!

Mekintajer otkrio: Duško Ivanović je razlog zbog kog sam ovde!

Večernje novosti pre 4 sati
Plejmejker Crvene zvezde Kodi Miler Mekintajer otkrio je da je Duško Ivanović najviše uticao na njegovu karijeru. FOTO: ABA liga/Dubai - Njegovi ciljevi i oni što želi da ostvari mi je i pomoglo da donesem odluku da dođem. - Za plejmejkera je veoma… »
Miler-Mekintajer otkrio: "Zbog Duška sam ovde"

Miler-Mekintajer otkrio: "Zbog Duška sam ovde"

B92 pre 5 sati
Američki plejmejker Kodi Miler-Mekintajer otkrio je zbog čega je odlučio da dođe u Crvenu zvezdu ovog leta i kako je izgledao rad sa Duškom Ivanovićem. Košarkaši Crvene zvezde su novu sezonu počeli porazom u ABA ligi od novajlije Dubaija posle… »

Vesti dana »

Erodogan: Vrijednosti UN-a i Zapada umiru u Gazi

Erodogan: Vrijednosti UN-a i Zapada umiru u Gazi

Al Jazeera pre 2 satajoš 47 povezanih
Srbija čeka govor Vučića, večeras u udarnom terminu

Srbija čeka govor Vučića, večeras u udarnom terminu

Politika pre 34 minutajoš 31 povezana