Povezane vesti

General Mojsilović za RTS: Kasnimo sa uvođenjem obaveznog vojnog roka, prvo će biti regrutovani mladići počev od 2006…

General Mojsilović za RTS: Kasnimo sa uvođenjem obaveznog vojnog roka, prvo će biti regrutovani mladići počev od 2006…

RTS pre 1 dan
Načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović rekao je u emisiji "Takovska 10" da Srbija kasni sa uvođenjem obavezne vojne obaveze. Suština je da se izgradi odbrambeni kapacitet Srbije, svaki dan i svaku godinu koju čekamo, gubimo… »
Kako se služi vojska sa prigovorom savesti: General Mojsilović o važnim detaljima obaveznog vojnog roka

Kako se služi vojska sa prigovorom savesti: General Mojsilović o važnim detaljima obaveznog vojnog roka

Euronews pre 4 sati
General Vojske Srbije Milan Mojsilović izjavio je večeras da Srbija kasni sa uvođenjem obavezne vojne obaveze i dodao da je suština da se izgradi odbrambeni kapacitet Srbije. ''Svaki dan i godinu koje čekamo mi gubimo generacije mladih vojnika''… »
General Mojsilović objasnio kako će izgledati obuka tokom služenja vojnog roka

General Mojsilović objasnio kako će izgledati obuka tokom služenja vojnog roka

N1 Info pre 4 sati
General Vojske Srbije i načelnik Generalštaba Milan Mojsilović izjavio je da Srbija kasni sa uvođenjem obavezne vojne obaveze i dodao da je suština da se izgradi odbrambeni kapacitet Srbije. „Svaki dan i godinu koje čekamo mi gubimo generacije… »
Mojsilović: Srbija kasni sa uvođenjem obavezne vojne obaveze

Mojsilović: Srbija kasni sa uvođenjem obavezne vojne obaveze

Insajder pre 4 sati
General Vojske Srbije Milan Mojsilović izjavio je u utorak 24. septembra da Srbija kasni sa uvođenjem obavezne vojne obaveze i dodao da je suština da se izgradi odbrambeni kapacitet Srbije. ''Svaki dan i godinu koje čekamo mi gubimo generacije mladih… »
Mojsilović: Srbija kasni sa uvođenjem vojnog roka, prvo će biti regrutovani mladići 2006. godište

Mojsilović: Srbija kasni sa uvođenjem vojnog roka, prvo će biti regrutovani mladići 2006. godište

Radio 021 pre 4 sati
General Vojske Srbije Milan Mojsilović izjavio je večeras da Srbija kasni sa uvođenjem obavezne vojne obaveze i dodao da je suština da se izgradi odbrambeni kapacitet Srbije. "Svaki dan i godinu koje čekamo, mi gubimo generacije mladih vojnika"… »

Vesti dana »