Povezane vesti
"Revanš? Ko plati više"
B92 24.09.2024
Engleski bokser Danijel Duboa, koji je u subotu pobedio Entonija Džošue i zadržao titulu u teškoj kategoriji, izjavio je da bi voleo revanš protiv Džošue ili Oleksandera Usika. Duboa je u subotu zadržao titulu u teškoj kategoriji IBF pojasa, tako što je… »
Ko najviše plati, može da se bije
Sportski žurnal 24.09.2024
Duboa spreman da se bori sa Usikom ili Džošuom. U ovoj teškoj kategoriji glavna borba na kraju godine biće između Usika i Fjurija 21. decembra. Engleski bokser Danijel Duboa (27), koji je u subotu pobedio Entonija Džošuu (33) i zadržao titulu u teškoj… »
Bokser Duboa spreman da se bori sa onim ko najviše plati – Usik ili Džošua
Radio sto plus 24.09.2024
“Voleo bih revanš, sa onim ko mi najviše plati”, rekao je 27-godišnji bokser. Duboa je u subotu zadržao titulu u teškoj kategoriji IBF pojasa, tako što je nokautirao Džošuu (33) u petoj rundi na Vembliju, nakon što ga je oborio ukupno četiri puta. Duboa… »
Vesti dana »

Vetrovito, oblačno i svežije vreme, prestanak padavina očekuje se već pre podne
RTV pre 41 minutajoš 8 povezanih

75 Dana, 9 centara za obuku: Sve o obaveznom vojnom roku: Evo ko će prvi biti pozvan, a ko će u kasarni morati da provede duplo više vremena
Blic pre 26 minutajoš 1 povezana

Vučić: Rubio tražio susret sa mnom, verujem da je moguće da rešimo pitanje tarifa
B92 pre 1 satjoš 4 povezane