Povezane vesti

"Mnogo mi je žao što neću imati ispraćaj": Desingerica otkrio da li će ići na služenje vojnog roka: "Ceo život sam to…

"Mnogo mi je žao što neću imati ispraćaj": Desingerica otkrio da li će ići na služenje vojnog roka: "Ceo život sam to…

Blic pre 3 sata
Dragomir Despić Desingerica progovorio je na temu služenja vojnog roka. Desingerica je istakao da je ceo život maštao o tome da ide u vojsku i da ima ispraćaj. - Sad imam 17 godina, i tek ću da dočekam punoletstvo sledeće godine, tamo pred Crnu… »
„Mnogo mi je žao, baš smor“: Desingerica o uvođenju obaveznog vojnog roka

„Mnogo mi je žao, baš smor“: Desingerica o uvođenju obaveznog vojnog roka

Nova pre 2 sata
: Višnja Petrović i Uroš Živković sinoć su premijerno predstavili novi singl i spot za pesmu "U inat dušmanima", a tim povodom došao je veliki broj njihovih kolega da ih podrži, među kojima i Dragomir Despić Desingerica. Reper je vidno… »
Desingerica o služenju vojnog roka i ispraćaju: "Ceo život sam želeo da idem, nisam imao kad"

Desingerica o služenju vojnog roka i ispraćaju: "Ceo život sam želeo da idem, nisam imao kad"

Mondo pre 5 sati
Desingerica otkrio hoće li ići dobrovoljno u vojsku. Desingerica se pojavio na jednom prestoničkom događaju, povodom premijere pesme Višnje Petrović i Uroša Živkovića. On je došao u pratnji supruge, i naravno privukao je pažnju svih prisutnih… »
"Baš mi je žao, smor je..." Desingerica otkrio hoće li ići dobrovoljno u vojsku

"Baš mi je žao, smor je..." Desingerica otkrio hoće li ići dobrovoljno u vojsku

Kurir pre 4 sati
Dragomir Despić Desingerica imao je i šta da kaže na temu služenja vojnog roka o kome se ovih dana naširoko priča u našoj zemlji. - Sad imam 17 godina, i tek ću da dočekam punoletstvo sledeće godine, tamo pred Crnu Goru. Tamo dole ćemo i da… »
Desingerica otkrio hoće li ići dobrovoljno u vojsku: "Mnogo mi je žao, baš je smor..."

Desingerica otkrio hoće li ići dobrovoljno u vojsku: "Mnogo mi je žao, baš je smor..."

Telegraf pre 12 sati
Preporučujemo. Sinoć, 24. septembra je održana svečana promocija pesme Višnje Petrović i Uroša Živkovića. Oni su obradovali fanove novim hitom pod nazivom "U inat dušmanima" za koji su uradili i spot. Brojne kolege su došle da uveličaju ovaj… »

Vesti dana »