Povezane vesti

Ana Bekuta otkrila koliko ima penzija, a onda se oglasila i Ceca Ražnatović!

Ana Bekuta otkrila koliko ima penzija, a onda se oglasila i Ceca Ražnatović!

Svet plus pre 4 sati
Ana Bekuta, poznata pevačica narodne muzike, nedavno je otkrila detalje o svojim primanjima nakon što se penzionisala. U emisiji "Zvezde Granda" otvoreno je pričala o tome, a njene kolege iz žirija su se pridružile razgovoru. Bekuta je priznala da… »
Ima dve penzije, a jedna je devizna: Ana Bekuta se penzionisala pre godinu, a ovo je istina o njenim primanjima

Ima dve penzije, a jedna je devizna: Ana Bekuta se penzionisala pre godinu, a ovo je istina o njenim primanjima

Kurir pre 4 sati
Pevačica Ana Bekuta penzionisala se u 64. godini, a nedavno je otkrila koja su njena primanja. Ana je priznala da pored primanja nacionalne penzije, ostvarila je inostranu tako što je u Austriji uplaćivala sebi doprinose kao istaknuti estradni umetnik… »
"Imam i austrijsku i našu penziju": Ana Bekuta se penzionisala sa 64, a ovo je istina o njenim primanjima

"Imam i austrijsku i našu penziju": Ana Bekuta se penzionisala sa 64, a ovo je istina o njenim primanjima

Mondo pre 4 sati
Pevačica Ana Bekuta penzionisala se u 64. godini, a nedavno je otkrila koja su njena primanja. Ana je priznala da je pored primanja nacionalne penzije, ostvarila je pravo i na inostranu tako što je u Austriji uplaćivala sebi doprinose kao istaknuti… »
"Imam dve penzije: - jednu austrijsku i jednu našu" Ana Bekuta se penzionisala u 64. godini, a ovo je istina o njenim…

"Imam dve penzije: - jednu austrijsku i jednu našu" Ana Bekuta se penzionisala u 64. godini, a ovo je istina o njenim…

Blic pre 5 sati
Pevačica Ana Bekuta penzionisala se u 64. godini, a nedavno je otkrila koja su njena primanja. Ana je priznala da pored primanja nacionalne penzije, ostvarila je inostranu tako što je u Austriji uplaćivala sebi doprinose kao istaknuti estradni umetnik… »

Vesti dana »