Povezane vesti

"Bolujem od neizlečive bolesti!" Jedan od najvećih svih vremena šokirao ceo svet

"Bolujem od neizlečive bolesti!" Jedan od najvećih svih vremena šokirao ceo svet

Večernje novosti pre 2 sata
Bret Favr (54), jedan od najboljih kvoterbekova NFL lige svih vremena, boluje od Parkinsonove bolesti. To je objavio na saslušanju u američkom Kongresu zbog zloupotrebe saveznih sredstava za socijalnu pomoć. Foto: Profimedia Nažalost, izgubio sam… »
Boluje od neizlečive bolesti, nekada bio trostruki MVP: Na bizaran način otkrio potresnu informaciju

Boluje od neizlečive bolesti, nekada bio trostruki MVP: Na bizaran način otkrio potresnu informaciju

Nova pre 2 sata
: Bret Favr, jedan od najboljih NFL igrača ikada, otkrio je strašne detalje iz svog života pošto su lekari ustanovili da boluje od neizlečive Parkinsonove bolesti. Legendarni kvoterbek (54) igrao je u karijeri za Atlantu Felkonse, Grin Bej Pekerse… »
"Meni nema spasa, gotovo je!" Tri puta bio MVP, sad se slomio - ostao je bez dinara i umire od teške bolesti

"Meni nema spasa, gotovo je!" Tri puta bio MVP, sad se slomio - ostao je bez dinara i umire od teške bolesti

Mondo pre 5 sati
Tužni dani za Breta Favra, nekada najboljeg NFL igrača. Jedan od najboljih NFL igrača svih vremena saopštio je užasne vesti! Sada 54-godišnji Bret Favr, nekadašnji legendarni kvoterbek Grin Bej Pekersa objavio je da boluje od Parkinsonove bolesti… »

Vesti dana »