Povezane vesti

Trump informisan o navodnim prijetnjama atentatom iz Irana

Trump informisan o navodnim prijetnjama atentatom iz Irana

Al Jazeera pre 2 sata
Obavještajni zvaničnici upozorili su republikanskog predsjedničkog kandidata na ‘stvarne i specifične prijetnje iz Irana’. Republikanski predsjednički kandidat Donald Trump iznio je podatke o navodnim “velikim prijetnjama” iz Irana za njegov… »
Tramp: „Suočen sam sa velikim pretnjama iz Irana“

Tramp: „Suočen sam sa velikim pretnjama iz Irana“

Nedeljnik pre 4 sati
Bivši američki predsednik i republikanski kandidat na izborima u SAD Donald Tramp danas je izjavio da je suočen sa „velikim pretnjama iz Irana“. „Iran predstavlja veliku pretnju po moj život. Cela američka vojska posmatra i čeka“, napisao je… »
Tramp tvrdi da jedna država predstavlja veliku pretnju po njegov život: „Cela američka vojska posmatra i čeka“

Tramp tvrdi da jedna država predstavlja veliku pretnju po njegov život: „Cela američka vojska posmatra i čeka“

Danas pre 3 sata
Bivši američki predsednik i republikanski kandidat na izborima u SAD Donald Tramp danas je izjavio da je suočen sa „velikim pretnjama iz Irana“ „Iran predstavlja veliku pretnju po moj život. Cela američka vojska posmatra i čeka“, napisao je… »
Tramp: Suočen sam sa velikim pretnjama iz Irana

Tramp: Suočen sam sa velikim pretnjama iz Irana

Novi magazin pre 4 sati
Bivši američki predsednik i republikanski kandidat na izborima u SAD Donald Tramp danas je izjavio da je suočen sa "velikim pretnjama iz Irana". "Iran predstavlja veliku pretnju po moj život. Cela američka vojska posmatra i čeka", napisao je Tramp… »
Tramp: Suočen sam sa velikim pretnjama iz Irana

Tramp: Suočen sam sa velikim pretnjama iz Irana

N1 Info pre 4 sati
Bivši američki predsednik i republikanski kandidat na izborima u SAD Donald Tramp danas je izjavio da je suočen sa "velikim pretnjama iz Irana". „Iran predstavlja veliku pretnju po moj život. Cela američka vojska posmatra i čeka“, napisao je… »

Vesti dana »