Povezane vesti
Novim brzim vozom od Berlina do Pariza za osam sati, početna cena 60 evra
Telegraf 25.09.2024
Putovanje između glavnih gradova Nemačke i Francuske će biti bez presedanja, a voz će stajati samo u Frankfurtu, Strazburu i Karlsrueu. Novi brzi voz koji će omogućiti putovanje od Berlina do Pariza za osam sati kreće sa radom od decembra… »
Kreće dnevni brzi voz Pariz-Berlin
Politika 25.09.2024
Novi brzi voz između Pariza i Berlina počinje da saobraća u decembru, ali su karte za mesto u kompoziciji sa 530 sedišta već puštene u prodaju. Reč je o dnevnoj liniji kojom će se putnici za osam sati prevoziti između ova dva glavna grada. Noćni… »
"Dokaz francusko-nemačkog prijateljstva": Novi brzi voz će omogućiti putovanje od Berlina do Pariza za osam sati
Blic 25.09.2024
Novi brzi voz koji će će omogućiti putovanje od Berlina do Pariza za osam sati kreće sa radom od decembra, saopštili su danas predstavnici nemačkog železničkog operatera Dojče ban. Putovanje između glavnih gradova Nemačke i Francuske će biti… »
Novi brzi voz će omogućiti putovanje od Berlina do Pariza za osam sati
Euronews 25.09.2024
Novi brzi voz koji će će omogućiti putovanje od Berlina do Pariza za osam sati kreće sa radom od decembra, saopštili su danas predstavnici nemačkog železničkog operatera "Deutsche Bahn". Putovanje između glavnih gradova Nemačke i Francuske će… »
Vesti dana »

Tramp zaustavlja udvostručavanje carina na kanadske metale nakon što je Ontario obustavio poskupljenje struje
Biznis.rs pre 1 satjoš 29 povezanih

Tužilaštvo BiH naložilo privođenje Dodika, Stevandića i Viškovića
Sputnik pre 1 satjoš 15 povezanih