Povezane vesti

"Na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali..."

"Na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali..."

B92 pre 45 minuta
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je danas da je na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali da postoji i mogućnost postizanja rešenja za sukobe Izraela u Gazi i sa Hezbolahom. "Opšti rat je moguć, ali mislim da postoji i prilika - još smo u igri da… »
Bajden: Na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali moguće je i postići rešenje

Bajden: Na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali moguće je i postići rešenje

Vesti online pre 1 sat
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je danas da je na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali da postoji i mogućnost postizanja rešenja za sukobe Izraela u Gazi i sa Hezbolahom. – Opšti rat je moguć, ali mislim da postoji i prilika – još smo u… »
Bajden: Sveopšti rat na Bliskom istoku je moguć, ali i povratak sa ivice eskalirajućeg sukoba

Bajden: Sveopšti rat na Bliskom istoku je moguć, ali i povratak sa ivice eskalirajućeg sukoba

Beta pre 3 sata
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je danas da je sveopšti rat na Bliskom istoku moguć, ali da još uvek postoji i mogućnost da se region vrati nazad sa ivice eskalirajućeg sukoba. "Sveopšti rat je moguć, ali ja mislim da takođe postoji… »
Bajden: Na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali moguće je i postići rešenje

Bajden: Na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali moguće je i postići rešenje

Politika pre 4 sati
VAŠINGTON – Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je danas da je na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali da postoji i mogućnost postizanja rešenja za sukobe Izraela u Gazi i sa Hezbolahom. "Opšti rat je moguć, ali mislim da postoji i prilika -… »
Bajden: Sveopšti rat na Bliskom istoku je moguć, ali i povratak sa ivice eskalirajućeg sukoba

Bajden: Sveopšti rat na Bliskom istoku je moguć, ali i povratak sa ivice eskalirajućeg sukoba

N1 Info pre 3 sata
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da je sveopšti rat na Bliskom istoku moguć, ali da još uvek postoji i mogućnost da se region vrati nazad sa ivice eskalirajućeg sukoba. „Sveopšti rat je moguć, ali ja mislim da takođe postoji mogućnost… »
Bajden: Sveopšti rat na Bliskom istoku je moguć, ali i povratak sa ivice eskalirajućeg sukoba

Bajden: Sveopšti rat na Bliskom istoku je moguć, ali i povratak sa ivice eskalirajućeg sukoba

Novi magazin pre 3 sata
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je danas da je sveopšti rat na Bliskom istoku moguć, ali da još uvek postoji i mogućnost da se region vrati nazad sa ivice eskalirajućeg sukoba. "Sveopšti rat je moguć, ali ja mislim da takođe postoji… »
Bajden: Na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali moguće je i postići rešenje

Bajden: Na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali moguće je i postići rešenje

RTV pre 4 sati
VAŠINGTON - Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je danas da je na Bliskom istoku moguć opšti rat, ali da postoji i mogućnost postizanja rešenja za sukobe Izraela u Gazi i sa Hezbolahom. "Opšti rat je moguć, ali mislim da postoji i prilika - još… »

Vesti dana »