Povezane vesti

Srpski fudbaler Zoran Tošić završio igračku karijeru

Srpski fudbaler Zoran Tošić završio igračku karijeru

Politika pre 2 dana
Tošić (37) je zahvalio trenerima, saigračima i svima koji su bili uz njega tokom 20 godina karijere. "Mnogo trofeja, pobeda, uspona i padova ali ljubav je uvek bila tu. Hvala mojoj porodici, koja je učinila mogućim ovo putovanje. Hvala trenerima… »
Zoran Tošić završio igračku karijeru

Zoran Tošić završio igračku karijeru

Sportski žurnal pre 2 dana
Tošić (37) je zahvalio trenerima, saigračima i svima koji su bili uz njega tokom 20 godina karijere. Srpski fudbaler Zoran Tošić saopštio je večeras da je završio igračku karijeru. Tošić (37) je zahvalio trenerima, saigračima i svima koji su… »
Zoran Tošić otišao u penziju, kraj velike karijere: „Sanjao sam dres Partizana, Srbije i Mančester junajteda – sve sam…

Zoran Tošić otišao u penziju, kraj velike karijere: „Sanjao sam dres Partizana, Srbije i Mančester junajteda – sve sam…

Nova pre 2 dana
: Srpski fudbaler Zoran "Bambi" Tošić završio je sa aktivnim igranjem fudbala posle skoro dve decenije "rolanja lopte". Popularni Bambi je karijeru završio u 38. godini i to nakon što je napustio grčku Lamiju minulog leta. Tošić je u Lamiji igrao… »
Bambi Tošić - Srećno u penziji, majstore!

Bambi Tošić - Srećno u penziji, majstore!

Sportske.net pre 1 dan
Fudbaler koji je ostavio veliki trag u srpskom fudbalu, ali i šire, Zoran Tošić, odlučio je da stavi tačku na svoju igračku karijeru. Popularni "Bambi" je ostavio i veliki trag u reprezentaciji Srbije za koju je postigao 11 golova, a karijeru… »
Bambi out: „Izlazim iz kopački ali fudbal i dalje ostaje moja najveća ljubav i strast!“ (foto+video)

Bambi out: „Izlazim iz kopački ali fudbal i dalje ostaje moja najveća ljubav i strast!“ (foto+video)

Hot sport pre 1 dan
Zoran Tošić se penzionisao! Zoran Tošić, bivši reprezentativac Srbije, odlučio je da završi svoju fudbalsku karijeru u 37. godini. Popularni „Bambi“ je tokom svoje karijere igrao za 11 klubova, postigavši preko 100 golova, dok je za… »
Gotovo: Zoran Tošić okončao karijeru

Gotovo: Zoran Tošić okončao karijeru

Euronews pre 1 dan
"Nažalost, svemu dobrom jednog dana dođe kraj". Tako počinje oproštajna poruka srpskog fudbalera Zorana Tošića, koji je u 38. godini života rešio okončati svoju skoro dve decenije dugačku karijeru. On je na svon Instagram nalogu napisao tekst u… »
Bambi Tošić završio karijeru: Svemu dobrom jednom dođe kraj

Bambi Tošić završio karijeru: Svemu dobrom jednom dođe kraj

Sport klub pre 1 dan
"Mnogo trofeja, pobeda, uspona i padova, ali ljubav je uvek bila tu", napisao je Zoran Tošić pošto je objavio kraj karijere. Bivši reprezentativac Srbije je preko svog profila na Instagramu objavio da je završio karijeru u 37. godini. „Nažalost… »
Bambi je rekao kraj - bivši reprezentativac Srbije završio karijeru

Bambi je rekao kraj - bivši reprezentativac Srbije završio karijeru

B92 pre 1 dan
Bivši reprezentativac Srbije Zoran Tošić zvanično je završio karijeru. Tošić je preko Instagrama, u 38. godini života, objavio kraj. "Nažalost svemu dobrom jednog dana dođe kraj. Nadao sam da ovaj trenutak nikada neće doći, ali sada sam… »

Vesti dana »