Povezane vesti
Istoričar Predrag Marković: Da li odbacivanjem Tita, odbacujemo najveći pokret otpora u Evropi?
Danas 26.09.2024
Da li se o temi Titovog groba može razgovarati mimo priče o njegovoj političkoj ulozi i zaostavštini i mimo rečenica šta je on za koga od nas, a šta za istoriju? Može li se Kuća cveća staviti u isključivo turistički i ekonomski okvir? Da li je priča o… »
Četvrtkom u 9: Gde će opet Tito?
RTS 26.09.2024
Da li se o temi Titovog groba može razgovarati mimo priče o njegovoj političkoj ulozi i zaostavštini i mimo rečenica šta je on za koga od nas, a šta za istoriju? Može li se Kuća cveća staviti u isključivo turistički i ekonomski okvir? Da li je priča o… »
Šapić: Komunistički režim nije doneo bukvalno nijednu dobru stvar, Tito sprovodio pogubnu politiku
Radio 021 26.09.2024
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić je za RTS govorio o svom predlogu da grob Josipa Broza Tita bude izmešten iz Muzeja Jugoslavije. "Komunistički režim srpskom narodu nije doneo bukvalno nijednu dobru stvar", smatra Šapić i ocenjuje da je Tito… »
Šapić opet o Titu, četnicima, ali i o Sajmu knjiga i novoj autobuskoj stanici
Danas 26.09.2024
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić govorio je u emisiji Oko o velikim infrastrukturnim projektima u Beogradu, izmeštanju Sajma, početku i rokovima za završetak novog mosta i tunela kroz centar grada, novoj autobuskoj stanici. Takođe, objasnio je… »
Vesti dana »

"Operacija Midvej blic" i Čikago kao ratna zona – suzavac, gumeni meci i poneka pucnjava
RTS pre 3 satajoš 27 povezanih

(VIDEO) Mučne scene u Šangaju, Janik Siner jedva izašao sa terena
Sport klub pre 21 minutajoš 58 povezanih

Tramp: Hamas čeka „potpuno uništenje“ ako insistira da ostane na vlasti
Nedeljnik pre 5 satijoš 31 povezana

Ukrajina: Novi ruski napadi širom zemlje, Poljska podigla borbene avione iz bezbednosnih razloga
BBC News pre 3 satajoš 49 povezanih