Povezane vesti

Članovi Blažićeve porodice ne žele da svedoče na suđenju

Članovi Blažićeve porodice ne žele da svedoče na suđenju

Politika pre 1 dan
U Specijalnom sudu u Beogradu u današnjem nastavku suđenja Urošu Blažiću za ubistvo devet i ranjavanje 12 ljudi, njegov branilac je dostavio izjave članova porodice okrivljenog u kojima oni koriste svoje zakonsko pravo da ne svedoče. Branilac… »
Svedočenjima nastavljeno suđenje Urošu Blažiću: Nisam ozbiljno shvatio poruku "Idem da napravim masakr" (VIDEO)

Svedočenjima nastavljeno suđenje Urošu Blažiću: Nisam ozbiljno shvatio poruku "Idem da napravim masakr" (VIDEO)

Insajder pre 5 sati
Ispitivanjem svedoka u Specijalnom sudu nastavljeno je sudenje Urošu Blažiću optuženom za ubistvo devet i ranjavanje 12 osoba u selima Dubona i Malo Orašje u maju prošle godine. Blažićev drug Viktor Đorđević potvrdio je da je uoči zločina… »
Za "Blic uživo" govori Saša panić: Pogledajte ispovest čoveka kome je Uroš Blažić ubio sina i ćerku

Za "Blic uživo" govori Saša panić: Pogledajte ispovest čoveka kome je Uroš Blažić ubio sina i ćerku

Blic pre 8 sati
Danas je nastavljeno suđenje Urošu Blažiću. Potresne scene podsetile su na stravičan zločin u kom je ubijeno devet, a teško ranjeno 12 nevinih osoba. Među stradalima su deca Saše Panića, Milan i Kristina. On danas govori za "Blic uživo". Na… »
Direktno sa suđenja Blažiću u studio Kurir televizije! Perović sumirao utiske: Uža porodica okrivljenog je uradila nešto…

Direktno sa suđenja Blažiću u studio Kurir televizije! Perović sumirao utiske: Uža porodica okrivljenog je uradila nešto…

Kurir pre 9 sati
Mnogobrojni članovi porodica i prijatelji stradalih i povređenih u selima kod Mladenovca pozvani su na ročište koje je počelo danas u 10 časova, a prisutan je i veliki broj medija koji prate ovo suđenje. Podsetimo, Više javno tužilaštvo u… »
Nastavljeno suđenje Urošu Blažiću: Ranjeni mladić se najviše plaši njegovog izlaska iz zatvora

Nastavljeno suđenje Urošu Blažiću: Ranjeni mladić se najviše plaši njegovog izlaska iz zatvora

NIN pre 11 sati
Oštećeni u postupku protiv Uroša Blažića, optuženog za masovna ubistva u selima Dubona i Malo Orašje u maju 2023. godine, Nemanja Ilić svedočio je danas i istakao da je bio na Ravnom Gaju kada se ubistvo dogodilo i da i dalje trpi posledice… »
Slučaj "Malo Orašje i Dubona": Svedočenjima nastavljeno suđenje Urošu Blažiću, porodica se nije pojavila

Slučaj "Malo Orašje i Dubona": Svedočenjima nastavljeno suđenje Urošu Blažiću, porodica se nije pojavila

Euronews pre 12 sati
U prostorijama Specijalnog suda u Beogradu danas se nastavilo ispitivanje članova porodice Uroša Blažića, povodom optužbi da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Uroš i njegov otac Radiša Blažić… »
Potresne scene: Ranjeni mladić jedva hoda, ne može da sedne godinu i po dana nakon masakra, a Blažić se smeška rijaliti…

Potresne scene: Ranjeni mladić jedva hoda, ne može da sedne godinu i po dana nakon masakra, a Blažić se smeška rijaliti…

Blic pre 12 sati
Na današnjem suđenju Urošu Blažiću za masakr kod Mladenovca u sudnici Specijalnog suda događale su se potresne scene. Majke stradalih nisu mogle da zadrže suze tokom svedočenja Nemanje Ilića, mladića koji je ranjen u masakru, dok se masovni… »
Članovi porodice Uroša Blažića danas ne svedoče; ranjeni Ilić: Šta će biti za 20 godina

Članovi porodice Uroša Blažića danas ne svedoče; ranjeni Ilić: Šta će biti za 20 godina

RTS pre 12 sati
U Specijalnom sudu u Beogradu u današnjem nastavku suđenja Urošu Blažiću za ubistvo devet i ranjavanje 12 ljudi, predviđeno je saslušanje članova porodice Blažić, a pozvani su i prijatelji i bivša devojka Uroša Blažića. Branilac okrivljenog… »
Blažićeva porodica neće da svedoči! Drama na suđenju povodom masakra: "To je nepoštovanje svih u sudnici"

Blažićeva porodica neće da svedoči! Drama na suđenju povodom masakra: "To je nepoštovanje svih u sudnici"

Mondo pre 13 sati
Članovi porodice Uroša Blažića iskoristili zakonsko pravo da ne svedoče. U Specijalnom sudu u Beogradu u današnjem nastavku suđenja Urošu Blažiću za ubistvo devet i ranjavanje 12 ljudi, predviđeno je saslušanje članova porodice Blažić, a… »
„Imam bolove, ne mogu da sedim“: Mladić kog je Uroš Blažić ranio svedočio na štakama

„Imam bolove, ne mogu da sedim“: Mladić kog je Uroš Blažić ranio svedočio na štakama

N1 Info pre 14 sati
Suđenje Urošu Blažiću, koji je prošlog maja ubio devet mladih osoba i ranio još 12 u selima Malo Orašje i Dubona nastavljeno je u Specijalnom sudu u Beogradu. Suđenje je počelo svedočenjem oštećenog Nemanje Ilića, koji je na štakama stao za… »
Članovi Blažićeve porodice ne žele da svedoče; Ranjeni mladić iz Malog Orašja najviše se plaši Blažićevog izlaska iz…

Članovi Blažićeve porodice ne žele da svedoče; Ranjeni mladić iz Malog Orašja najviše se plaši Blažićevog izlaska iz…

RTV pre 14 sati
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu u današnjem nastavku suđenja Urošu Blažiću za ubistvo devet i ranjavanje 12 ljudi, njegov branilac dostavio je izjave članova porodice okrivljenog u kojima oni koriste svoje zakonsko pravo da ne svedoče… »
„Pokazao mi je pištolj i bombu, pucao sam u svinju“: Na suđenju ubici Urošu Blažiću svedočio njegov drug i rijaliti…

„Pokazao mi je pištolj i bombu, pucao sam u svinju“: Na suđenju ubici Urošu Blažiću svedočio njegov drug i rijaliti…

Nova pre 13 sati
: Suđenje Urošu Blažiću (22), optuženom za ubistvo devetoro ljudi i teško ranjavanje još 12 osoba 4. maja prošle godine, danas je nastavljeno u Specijalnom sudu u Beogradu Na današnje ročište pozvano je deset ključnih svedoka, uključujući… »
"Pokazao mi je bombu i pištolj, pucao sam u svinju": Rijaliti zvezda progovorila o masovnom ubici iz Mladenovca, opisao…

"Pokazao mi je bombu i pištolj, pucao sam u svinju": Rijaliti zvezda progovorila o masovnom ubici iz Mladenovca, opisao…

Blic pre 14 sati
U zgradi Specijalnog suda u Beogradu danas bi ispitivanjem članova porodice Uroša Blažića, trebalo da mu se nastavi suđenje povodom optužbi da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Uroš i njegov otac… »
"Vrisnula sam, on je počeo da puca"; Čeka se porodica ubice, ako se ne pojave - sledi kazna FOTO

"Vrisnula sam, on je počeo da puca"; Čeka se porodica ubice, ako se ne pojave - sledi kazna FOTO

B92 pre 13 sati
Ispitivanjem mladića povređenog u masakru, komšinice i drugova ubice, nastavljeno je suđenje Urošu Blažiću povodom optužbi da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Uroš i njegov otac Radiša… »
"Nišanio je u mene dok sam bila sa decom" Jezivo svedočenje Jelene na suđenju Blažiću, progovorila i rijaliti zvezda…

"Nišanio je u mene dok sam bila sa decom" Jezivo svedočenje Jelene na suđenju Blažiću, progovorila i rijaliti zvezda…

Kurir pre 14 sati
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je održano još jedno suđenje Urošu Blažiću, koji se tereti da je 4. maja prošle godine ubio devetoro ljudi, a njih 12 teško ranio. Saslušana su danas tri svedoka i troje oštećenih, a predsednica veća Lidija… »
Blažić i rijaliti zvezda razmenjivali poglede u sudnici: Uroš se nasmejao kad ga je video, roditelji ubijene dece besno…

Blažić i rijaliti zvezda razmenjivali poglede u sudnici: Uroš se nasmejao kad ga je video, roditelji ubijene dece besno…

Kurir pre 13 sati
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je održano suđenje Urošu Blažiću, koji se tereti da je 4. maja prošle godine ubio devetoro ljudi, a njih 12 teško ranio. I na ovom ročištu okrivljenom Urošu Blažiću i njegovom ocu Radiši atmosfera je bila… »
„Drugari su zapomagali, on je pucao rafalno. Kada sam pokušao da ustanem, osetio sam jak bol“: Nemanja u sud dovezen…

„Drugari su zapomagali, on je pucao rafalno. Kada sam pokušao da ustanem, osetio sam jak bol“: Nemanja u sud dovezen…

Nova pre 15 sati
: Nemanja Ilić, jedan je od retkih koji su preživeli masakr Uroša Blažića (21) u selima kod Mladenovca, ali je tom prilikom teško ranjen. Na prethodnom suđenju trebao je da bude saslušan, ali je izostao zbog lošeg zdravstvenog stanja. Danas je na… »
Članovi porodice Blažić odbili da svedoče, tužilac tražio da se novčano kazne

Članovi porodice Blažić odbili da svedoče, tužilac tražio da se novčano kazne

N1 Info pre 14 sati
Suđenje Urošu Blažiću, koji je prošlog maja ubio devet mladih osoba i ranio još 12 u selima Malo Orašje i Dubona nastavljeno je u Specijalnom sudu u Beogradu. Članovi porodice Blažić koji je trebalo da svedoče nisu se pojavili u sudu, zbog… »
Nastavlja se suđenje za masovno ubistvo u Duboni i Malom Orašju

Nastavlja se suđenje za masovno ubistvo u Duboni i Malom Orašju

Nedeljnik pre 15 sati
Suđenje Urošu Blažiću, koji je prošlog maja ubio devet mladih osoba i ranio još 12 u selima Malo Orašje i Dubona nastavlja se u Specijalnom sudu u Beogradu. Brojni članovi porodica i prijatelji stradalih i povređenih u selima kod Mladenovca… »
On će danas svedočiti na suđenju za masakr kod Mladenovca: Dopisivao se sa Blažićem pre kobne noći

On će danas svedočiti na suđenju za masakr kod Mladenovca: Dopisivao se sa Blažićem pre kobne noći

Mondo pre 15 sati
Pojavio se drug Uroša Blažića kao svedok na suđenju za masakr kod Mladenovca. Suđenje okrivljenom Uroš Blažiću (22) koji se tereti da je 4. maja prošle godine ubio devetoro ljudi, a njih 12 teško ranio, danas se nastavlja u Specijalnom sudu u… »
„Ubio je sve nas, moje unučiće, lozu, sve moje je ubio“: Stradali Marko je 4. maja je postao ujak, a bolne reči njegovog…

„Ubio je sve nas, moje unučiće, lozu, sve moje je ubio“: Stradali Marko je 4. maja je postao ujak, a bolne reči njegovog…

Nova pre 16 sati
: Suđenje Urošu Blažiću, opuženom za masakr u selima Dubona i Malo Orašje kod Mladenovca 4. maja prošle godine, nastavlja se danas u Specijalnom sudu, a prethodno ročište obeležili su potresni iskazi oštećenih. Mladić Marko Mitrović, jedna… »
I danas uživo pratimo suđenje Urošu Blažiću: Svedoci nastavljaju sa davanjem iskaza, dosad saslušano njih 29

I danas uživo pratimo suđenje Urošu Blažiću: Svedoci nastavljaju sa davanjem iskaza, dosad saslušano njih 29

Telegraf pre 16 sati
Preporučujemo. Suđenje Urošu Blažiću, osumnjičenom za masovno ubistvo u selima Dubona i Malo Orašje, i njenastavlja se danas u zgradi Specijalnog suda u Beogradu. Iako suđenje vodi Viši sud u Smederevu, ono se održava u zgradi Specijalnog suda… »
Rijaliti zvezda, majka i bivša devojka ključni svedoci protiv Uroša Blažića! Danas se nastavlja suđenje za nezapamćeni…

Rijaliti zvezda, majka i bivša devojka ključni svedoci protiv Uroša Blažića! Danas se nastavlja suđenje za nezapamćeni…

Kurir pre 18 sati
Suđenje okrivljenom Uroš Blažić (22) koji se tereti da je 4. maja prošle godine ubio devetoro ljudi, a njih 12 teško ranio, danas se nastavlja u Specijalnom sudu u Beogradu. Na današnje ročište pozvano je deset ključnih svedoka, među kojima su… »

Vesti dana »