Povezane vesti

Stoja o životu bez restrikcija: Više volim hranu nego intimne odnose!

Stoja o životu bez restrikcija: Više volim hranu nego intimne odnose!

Svet plus pre 15 sati
Pevačica Stojanka Novaković, poznatija kao Stoja, prošla je kroz fazu borbe s viškom kilograma, ali danas je mnogi hvale za savršenu liniju i tvrde da nikada nije izgledala bolje. Ipak, Stoja otvoreno govori o svojoj ljubavi prema hrani, pa je jednom… »
"Hranu više volim od intimnih odnosa" Stoja priznala da nikad nije držala dijetu: Lepa sam sebi ovakva kakva jesam...

"Hranu više volim od intimnih odnosa" Stoja priznala da nikad nije držala dijetu: Lepa sam sebi ovakva kakva jesam...

Kurir pre 17 sati
Stoja Novaković (51), poznatija kao Stoja, jedno vreme kuburila je sa viškom kilograma, a sada joj svi kažu da je dovela liniju do savršenstva i da nikada bolje nije izgledala. Ipak, Stoja priznaje da je hrana čini srećnom, pa je svojevremeno… »
"Neko ima intimne odnose nekoliko puta na dan, a ja se opustim kad sednem i dobro klopam": Folkerka (51) dijetu nikad nije…

"Neko ima intimne odnose nekoliko puta na dan, a ja se opustim kad sednem i dobro klopam": Folkerka (51) dijetu nikad nije…

Blic pre 18 sati
Naša pevačica Stoja Novaković (51), poznatija kao Stoja, jedno vreme kuburila je sa viškom kilograma, a sada joj svi kažu da je dovela liniju do savršenstva i da nikada bolje nije izgledala. Ipak, Stoja priznaje da je hrana čini srećnom, pa je… »

Vesti dana »