Povezane vesti

„Mi nismo u braku“: Đole Đogani posle 22 godine otkrio detalje odnosa sa Vesnom

„Mi nismo u braku“: Đole Đogani posle 22 godine otkrio detalje odnosa sa Vesnom

Nova pre 12 sati
: Vesna i Đole Đogani već duže od dve decenije su zajedno i imaju dvoje dece, a iako važe za jedan od najskladnijih parova sa javne scene, malo ko zna da oni nisu venčani. Đole Đogani nedavno je gostovao u jednoj emisiji i tada je otkrio da je… »
"Mi nismo u braku" Šok informacija o Vesni i Đoletu Đoganiju: Istina o njihovom odnosu

"Mi nismo u braku" Šok informacija o Vesni i Đoletu Đoganiju: Istina o njihovom odnosu

Kurir pre 13 sati
Iako su dugi niz godina zajedno, Vesna Đogani i Đole Đogani sada su iznenadili sve ovim otkrićem. Oni su gostovali u emisiji "Amidži šou", te su tom prilikom otkrili da zapravo nisu u braku. "Mi nismo u braku, živimo zajedno, ali se nismo… »
"Mi nismo u braku, živimo zajedno": Isplivala šok informacija o Vesni i Đoletu Đoganiju

"Mi nismo u braku, živimo zajedno": Isplivala šok informacija o Vesni i Đoletu Đoganiju

Mondo pre 16 sati
Vesna i Đole Đogani bili su gosti kod Ognjena Amidžića, a njihova izjava iznenadila je sve! Iako su dugi niz godina zajedno, Vesna Đogani i Đole Đogani sada su iznenadili sve ovim otkrićem. Oni su gostovali u emisiji "Amidži šou", te su tom… »
Vesna i Đole Đogani nisu u braku?! Isplivala šok informacija o poznatom paru

Vesna i Đole Đogani nisu u braku?! Isplivala šok informacija o poznatom paru

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Vesna Đogani i Đole Đogani gostovali su u emisiji "Amidži šou", te su tom prilikom otkrili da zapravo nisu u braku. - Mi nismo u braku, živimo zajedno, ali se nismo venčavali. Oženio sam se jednom, jednom sam se razveo i na tome… »

Vesti dana »