Povezane vesti

Miler-Mekintajer o povratku u Beograd: "Mučio sam se, u Zvezdi hoću to da ispravim"

Miler-Mekintajer o povratku u Beograd: "Mučio sam se, u Zvezdi hoću to da ispravim"

Sportske.net pre 1 dan
Novi igrač Crvene zvezde Kodi Miler-Mekintajer ponovo je u Beogradu, nakon sezone 2020/21 u dresu Partizana. Kako je rekao za "Sport klub", Amerikanac želi da u ovoj sredini igra na mnogo višem nivou nego prethodni put. “Ako pogledate moju karijeru… »
Evo zašto je Miler-Mekintajer izabrao baš zvezdu: Bek crveno-belih istakao izuzetnu važnost Srbije za njegov košarkaški…

Evo zašto je Miler-Mekintajer izabrao baš zvezdu: Bek crveno-belih istakao izuzetnu važnost Srbije za njegov košarkaški…

Hot sport pre 18 sati
„Smatram da je za beka šutera i trenera izuzetno važno da imaju odličan odnos. On je deo moje odluke.“ Kodi Miler-Mekintajer, novi član Crvene zvezde, ponovo se vratio u Beograd nakon što je u sezoni 2020/21. nosio dres Partizana. Ovaj američki… »
Miler-Mekintajer za SK: Srbiju morate da doživite!

Miler-Mekintajer za SK: Srbiju morate da doživite!

Sport klub pre 19 sati
Tri godine pošto je otišao iz Partizana, vratio se u Beograd, ali kao košarkaš Crvene zvezde. Sve što je rekao otkako je potvrđen njegov dolazak u redove 'crveno-belih' ukazuje da ima neka nezavršena posla u prestonici Srbije, za koju kaže da je… »

Vesti dana »