Povezane vesti

Tramp: Ukrajina je uništena, neće moći da se obnovi

Tramp: Ukrajina je uništena, neće moći da se obnovi

Politika pre 3 dana
"Ukrajinski gradovi su nestali, a mi nastavljamo da dajemo milijarde dolara čoveku koji je odbio da sklopi dogovor, rekao bivši američki predsednik. Bivši američki predsednik i kandidat republikanaca na predstojećim izborima Donald Tramp optužio je… »
Tramp kritikovao Zelenskog: Dajemo mu milijarde, on odbija da sklopi dogovor

Tramp kritikovao Zelenskog: Dajemo mu milijarde, on odbija da sklopi dogovor

N1 Info pre 2 dana
Bivši američki predsednik Donald Tramp kritikovao je ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog zbog toga što "nije učinio ustupke Rusiji" i "sprečio da do rata dođe". Tramp je, govoreći na predizbornom događaju u Severnoj Karolini, rekao je da… »
Ovaj čovek je "sahranio" Ukrajinu, ali bukvalno

Ovaj čovek je "sahranio" Ukrajinu, ali bukvalno

B92 pre 2 dana
Bivši predsednik SAD Donald Tramp "sahranio je" sve nade Ukrajine, opisavši je, kako prenosi AP, kao sumornu i žalosnu zemlju, a njen narod je nazvao "mrtvim". Sadašnji republikanski kandidat za predsednika SAD je nastavio, u svom obraćanju… »
Tramp se obrušio na Zelenskog: Gradovi su nestali, ljudi su mrtvi... Dajemo mu milijarde, a on odbija dogovor

Tramp se obrušio na Zelenskog: Gradovi su nestali, ljudi su mrtvi... Dajemo mu milijarde, a on odbija dogovor

B92 pre 2 dana
Republički kandidat za predsednika SAD Donald Tramp optužio je Vladimira Zelenskog da je „odbio da sklopi dogovor" o završetku rata, što predstavlja najeksplicitniju Trampovu kritiku načina na koji je ukrajinski predsednik vodio rat. "Ti gradovi su… »
Tramp: Ukrajina je uništena, neće moći da se obnovi

Tramp: Ukrajina je uništena, neće moći da se obnovi

Vesti online pre 2 dana
“Ukrajinski gradovi su nestali, a mi nastavljamo da dajemo milijarde dolara čoveku koji je odbio da sklopi dogovor, rekao je bivši američki predsednik. Bivši američki predsednik i kandidat republikanaca na predstojećim izborima Donald Tramp… »
Trampov najžešći napad na Zelenskog do sada: „Mi dajemo milijarde dolara tom čoveku, a Ukrajine više nema, mrtve ne…

Trampov najžešći napad na Zelenskog do sada: „Mi dajemo milijarde dolara tom čoveku, a Ukrajine više nema, mrtve ne…

Nova pre 3 dana
: Republički kandidat za predsednika SAD Donald Tramp optužio je Vladimira Zelenskog da "odbija da sklopi dogovor" o okončanju rata, što predstavlja najeksplicitniju Trampovu kritiku načina na koji je ukrajinski predsednik vodio rat do sada. „Ti… »
Trump kritikovao Zelenskog što nije postigao dogovor o okončanju rata u Ukrajini

Trump kritikovao Zelenskog što nije postigao dogovor o okončanju rata u Ukrajini

Al Jazeera pre 3 dana
Republikanski predsjednički kandidat kaže da bi i ‘najgori dogovor’ bio bolji od trenutnog nivoa smrti i razaranja. Donald Trump je napao Volodimira Zelenskog jer nije pregovarao s Rusijom o okončanju rata u Ukrajini, tvrdeći da bi čak i… »

Vesti dana »