Povezane vesti

Šapić podneo Inicijativu za podizanje spomenika u parku Terazijska terasa: 'Dragoljub Mihailović zaslužuje priznanje i…

Šapić podneo Inicijativu za podizanje spomenika u parku Terazijska terasa: 'Dragoljub Mihailović zaslužuje priznanje i…

Kurir pre 10 sati
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić, kako je i najavio, podneo je zvaničnu inicijativu Komisiji za spomenike i nazive trgova i ulica Skupštine Grada Beograda da se Dragoljubu Draži Mihailoviću podigne spomenik u parku Terazijska terasa. –… »
Šapić podeo inicijativu za podizanje spomenika Draži u Beogradu

Šapić podeo inicijativu za podizanje spomenika Draži u Beogradu

Luftika pre 13 sati
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić podneo je zvaničnu inicijativu da se Dragoljubu Mihailoviću podigne spomenik u parku Terazijska terasa, saopštio je Beoinfo. Šapić je inicijativu podneo Komisiji za spomenike i nazive trgova i ulica… »
Šapić: "Moja inicijativa da se Dragoljubu Mihailoviću podigne spomenik u parku Terazijska terasa je ispravljanje istorijske…

Šapić: "Moja inicijativa da se Dragoljubu Mihailoviću podigne spomenik u parku Terazijska terasa je ispravljanje istorijske…

Blic pre 15 sati
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić, kako je i najavio, podneo je zvaničnu inicijativu Komisiji za spomenike i nazive trgova i ulica Skupštine grada Beograda da se Dragoljubu Draži Mihailoviću podigne spomenik u parku Terazijska terasa. -… »
Šapić poručio: Moja inicijativa da se Dragoljubu Mihailoviću podigne spomenik u parku Terazijska terasa je ispravljanje…

Šapić poručio: Moja inicijativa da se Dragoljubu Mihailoviću podigne spomenik u parku Terazijska terasa je ispravljanje…

Večernje novosti pre 16 sati
GRADONAČELNIK Beograda Aleksandar Šapić, kako je i najavio, podneo je zvaničnu inicijativu Komisiji za spomenike i nazive trgova i ulica Skupštine grada Beograda da se Dragoljubu Draži Mihailoviću podigne spomenik u parku Terazijska terasa. Foto… »

Vesti dana »