Povezane vesti

„Radiša želeo do stana u Mladenovcu preko Vojske“: Svedok na čijoj adresi je bio prijavljen masovni ubica iz Dubone…

„Radiša želeo do stana u Mladenovcu preko Vojske“: Svedok na čijoj adresi je bio prijavljen masovni ubica iz Dubone…

Nova pre 5 sati
: Pred Višim sudom u Smederevu, u prostorijama Specijalnog suda u Beogradu, danas je nastavljeno suđenje Urošu Blažiću za masakre u Duboni i Malom Orašju. Među osobama koje su saslušane govorio je i svedok Milenko Bjekić, u čijem je stanu bila… »
Hoću da znam ko je poslao Blažića da nam ubije decu: Bolna ispovest oca ubijenih Kristine i Milana: "poručujem ovo sudu i…

Hoću da znam ko je poslao Blažića da nam ubije decu: Bolna ispovest oca ubijenih Kristine i Milana: "poručujem ovo sudu i…

Blic pre 6 sati
U zgradi Specijalnog suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Urošu Blažiću povodom optužbi da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Gost emisije "Blic uživo" bio je Saša Panić, otac ubijene… »
Kako su se steroidi pojavili u rečniku Uroša Blažića: Okrivljeni godinu i po dana od masakra počeo da se pravda da "mu je…

Kako su se steroidi pojavili u rečniku Uroša Blažića: Okrivljeni godinu i po dana od masakra počeo da se pravda da "mu je…

Blic pre 8 sati
Današnje suđenje Urošu Blažiću kojem se sudi za masakr u selima Dubona i Malo Orašje obeležile su izjave svedoka koji je tvrdio da je Blažić konzumirao steroide, međutim, o svom školskom drugu gotovo ništa drugo nije znao - čak ni koja mu je… »
Nastavljeno suđenje Urošu Blažiću, svedočio mladić koga je ranio

Nastavljeno suđenje Urošu Blažiću, svedočio mladić koga je ranio

Danas pre 12 sati
Suđenje Urošu Blažiću, koji je prošlog maja ubio devet mladih osoba i ranio još 12 u selima Malo Orašje i Dubona nastavljeno je u Specijalnom sudu u Beogradu. Suđenje je počelo svedočenjem oštećenog Nemanje Ilića, koji je na štakama stao za… »
„Imam bolove, ne mogu da sedim“: Mladić kog je Uroš Blažić ranio svedočio na štakama

„Imam bolove, ne mogu da sedim“: Mladić kog je Uroš Blažić ranio svedočio na štakama

Novi magazin pre 12 sati
Suđenje Urošu Blažiću, koji je prošlog maja ubio devet mladih osoba i ranio još 12 u selima Malo Orašje i Dubona nastavljeno je u Specijalnom sudu u Beogradu. Suđenje je počelo svedočenjem oštećenog Nemanje Ilića, koji je na štakama stao za… »
Rijaliti učesnik koji svedoči na suđenju masovnom ubici iz Mladenovca promenio ime: Bio je Nikola, a evo kako se sada zove

Rijaliti učesnik koji svedoči na suđenju masovnom ubici iz Mladenovca promenio ime: Bio je Nikola, a evo kako se sada zove

Blic pre 13 sati
U zgradi Specijalnog suda u Beogradu danas se nastavlja suđenje Urošu Blažiću povodom optužbi da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Bivši rijaliti učesnik Nikola Đorđević stigao je u pratnji… »
"Smejao se i klatio se za govornicom": Blažić i rijaliti zvezda razmenjivali poglede tokom suđenja povodom masakra

"Smejao se i klatio se za govornicom": Blažić i rijaliti zvezda razmenjivali poglede tokom suđenja povodom masakra

Mondo pre 13 sati
Uroš Blažić i Nikola Đorđević su se navodno smeškali na suđenju povodom masakra kod Mladenovca. U Specijalnom sudu u Beogradu danas je održano suđenje Urošu Blažiću, koji se tereti da je 4. maja prošle godine ubio devetoro ljudi, a njih 12… »
Zadrugar koji je danas svedočio za Blažića promenio ime! Ovo je razlog? Bio je Nikola, a u optužnici piše...

Zadrugar koji je danas svedočio za Blažića promenio ime! Ovo je razlog? Bio je Nikola, a u optužnici piše...

Telegraf pre 14 sati
Preporučujemo. Fitnes instruktor, bodibilder i nekadašnji rijaliti učesnik, Nikola Đorđević, promenio je ime i sada se zove Viktor. U optužnici je i naveden kao Viktor Đorđević, a javnost je iznenadila ova informacija. Bivši učesnik "Zadruge"… »
"Napisao mi je da ide da pravi masakr!" Bivši zadrugar svedoči na suđenju Urošu Blažiću, otkrio jezive detalje

"Napisao mi je da ide da pravi masakr!" Bivši zadrugar svedoči na suđenju Urošu Blažiću, otkrio jezive detalje

Telegraf pre 14 sati
Preporučujemo. Rijaliti učesnik Viktor Đorđević, koji je nedavno promenio ime (ranije se zvao Nikola), danas svedoči na suđenju Urošu Blažiću. Đorđević je rekao da ostaje pri dve izjave koje je dao u tužilaštvu, ali da se "ne seća tačno… »

Vesti dana »