Povezane vesti

Bivši MVP NBA lige Derik Rouz završio karijeru

Bivši MVP NBA lige Derik Rouz završio karijeru

Politika pre 1 dan
NjUJORK – Nekadašnji košarkaš Čikaga i najkorisniji igrač NBA lige iz 2011. godine Derik Rouz saopštio je danas da je završio karijeru. „Verovali ste u mene kroz uspone i padove, moja konstanta kada se sve drugo činilo neizvesnim”, naveo je… »
Kraj - Veliki Derik Rouz završio karijeru!

Kraj - Veliki Derik Rouz završio karijeru!

Sportske.net pre 1 dan
"Hvala ti, moja prva ljubavi...", tako je Rouz počeo oproštajno pismo od košarke. Derik Rouz završio je profesionalnu karijeru, potvrdio je sam košarkaš na društvenim mrežama prvo emotivnim videom, a potom i pismom. Rouz je 2008. biran prvim pikom… »
Bio je najmlađi MVP NBA lige, povrede ga uništile, a sada ide u penziju

Bio je najmlađi MVP NBA lige, povrede ga uništile, a sada ide u penziju

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Derik Rouz, čikaški fenomen i jedno od najprepoznatljivijih lica NBA lige, odlučio je da završi profesionalnu karijeru, zatvarajući tako jednu od najuzbudljivijih, ali i najmaleroznijih košarkaših priča. Ovu informaciju objavio je… »
"Ruža" koja je prerano uvenula

"Ruža" koja je prerano uvenula

B92 pre 7 sati
Derik Rouz, ime koje će zauvek ostati urezano u srcima navijača Čikaga, ljubitelja košarke. On odlučio da kaže kraj profesionalnom igranju lepršave igre, a njegov put nije bio samo sportski, već i pun emocija ispunjen usponima i padovima i… »
Kako je Nilikina završio u Partizanu: Obradović je olakšao stvari

Kako je Nilikina završio u Partizanu: Obradović je olakšao stvari

Večernje novosti pre 8 sati
Nakon sedam sezona u NBA ligi i osvajanja tri medalje sa reprezentacijom Francuske, Frenk Nilikina odlučio je da se vrati u evropsku košarku, a svoj novi dom pronašao je u timu Partizana. FOTO: Tanjug/AP Nekadašnji osmi pik na NBA draftu izabrao je… »
Kraj karijere NBA velikana: Najmlađi MVP ikada se oprostio emotivnom porukom

Kraj karijere NBA velikana: Najmlađi MVP ikada se oprostio emotivnom porukom

Nova pre 11 sati
: Derik Rouz, legendarni NBA košarkaš, saopštio je da je završio karijeru posle 15 odigranih sezona u NBA ligi. Rouz je sa 22 godine u sezoni 2010/11 postao najmlađi MVP u istoriji NBA lige. Legendarni bek je pre nekoliko dana dobio otkaz u Memfis… »
Bivši MVP NBA lige Derik Rouz završio karijeru

Bivši MVP NBA lige Derik Rouz završio karijeru

Danas pre 11 sati
Nekadašnji košarkaš Čikaga i najkorisniji igrač NBA lige iz 2011. godine Derik Rouz saopštio je danas da je završio karijeru. „Verovali ste u mene kroz uspone i padove, moja konstanta kada se sve drugo činilo neizvesnim“, naveo je 35-godišnji… »
Derik Rouz objavio kraj karijere: Hvala ti, prva ljubavi…

Derik Rouz objavio kraj karijere: Hvala ti, prva ljubavi…

Sport klub pre 12 sati
Američki plejmejker Derik Rouz objavio je kraj igračke karijere. „Hvala ti, moja prva ljubavi… Verovala si u mene u dobru i zlu, bila si postojana kad je sve drugo izgledalo nesigurno“, početak je poruke 35-godišnjaka, koji u petak slavi… »
Najmlađi MVP u istoriji NBA lige završio karijeru

Najmlađi MVP u istoriji NBA lige završio karijeru

Sportski žurnal pre 11 sati
Rouz je pre nekoliko dana raskinuo ugovor sa Memfisom. Američki košarkaš Derik Rouz saopštio je danas da je završio igračku karijeru. Rouz je pre nekoliko dana raskinuo ugovor sa Memfisom. - Naredno poglavlje za mene je da jurim svoje snove. Bilo… »
Kraj jedne velike karijere: Najmlađi MVP NBA lige odlučio da se penzioniše!

Kraj jedne velike karijere: Najmlađi MVP NBA lige odlučio da se penzioniše!

Večernje novosti pre 12 sati
Derik Rouz, najmlađi MVP NBA lige svih vremena, završio je karijeru sa 35 godina. FOTO: EPA - Sledeće poglavlje za mene je da jurim svoje snove - rekao je Rouz za „Atletik”. Rouz je 2008. biran kao prvi pik na NBA draftu od strane Čikago bulsa, a… »
Danas je košarka izgubila mnogo: Derik Rouz se zvanično penzionisao!

Danas je košarka izgubila mnogo: Derik Rouz se zvanično penzionisao!

Hot sport pre 13 sati
Zaista ostaje ogromna žal, kada je u pitanju njegova karijera. Posle 15 sezona u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu, jedan od najspektakularnijih igrača NBA lige odlučio je da okači patike o klin. Najmlađi MVP u istoriji lige, igrač koji je 2008… »
Derik Rouz završio karijeru!

Derik Rouz završio karijeru!

B92 pre 13 sati
Derik Rouz, nekadašnji MVP NBA lige, završio je karijeru sa 35 godina. Najmlađi MVP u istoriji lige je rešio da kaže kraj posle 15 godina u NBA ligi. Rouz je pre nekoliko dana dobio otkaz u Memfis Grizlisima u kojima je bio prethodnih nekoliko… »
Trebalo je da bude novi Džordan, ali sad mora u penziju: Dobio otkaz i niko ga neće, ali kaže da mu nije žao!

Trebalo je da bude novi Džordan, ali sad mora u penziju: Dobio otkaz i niko ga neće, ali kaže da mu nije žao!

Mondo pre 13 sati
Derik Rouz je otišao u penziju! Gotovo je, došao je kraj! Samo nekoliko dana nakon vesti da je raskinuo saradnju sa Memfis Grizlisima najmlađi MVP u istoriji NBA lige Derik Rouz objavio je da se povlači iz košarke. On se javno oglasio i istakao da… »

Vesti dana »