Povezane vesti
Dan evropskih jezika u OŠ „Radoje Domanović“
Ritam grada Kg 26.09.2024
Povodom Dana evropskih jezika, koji slavi jezički diverzitet Evrope. učenici OŠ“Radoje Domanović“ priredili su zanimljiv program. U ovoj kragujevačkoj školi svake godine obeležava se dan posvećen negovanju različitih jezika i kultura, pa su ove nedelje… »
Mališani kreativci: Dan evropskih jezika obeležen u OŠ "Radoje Domanović" (FOTO)
InfoKG 26.09.2024
Dan evropskih jezika, koji se obeležava 26. septembra i slavi jezički diverzitet Evrope, i ove godine obeležili su učenici OŠ "Radoje Domanović", a radionice na ovu temu imali su i prethodnih dana. Učenici drugog razreda su se nekoliko dana pripremali i… »
Sa pasošima i koferima od papira đaci putovali po svetu kroz priče
RTK 26.09.2024
Evropski dan jezika, koji se obeležava 26.septembra, u Osnovnoj školi „Radoje Domanović“ obeležen je zajedničkim javnim časom srpskog i engleskog jezika. Sa pasošima i koferima od papira đaci drugog razreda putovali su po svetu kroz priče i obnavljanje… »
Vesti dana »

Paklena subota u Srbiji! Temperature skaču do 37 stepeni, spremite se za toplotni udar!
Alo pre 1 minutjoš 3 povezane

Počinje uklanjanje bombe iz Drugog svetskog rata na gradilištu "Beograda na vodi"
RTS pre 7 minutajoš 1 povezana