Povezane vesti

Miralem Pjanić potpisao za moskovski CSKA

Miralem Pjanić potpisao za moskovski CSKA

Politika pre 1 dan
MOSKVA – Bosansko-hercegovački fudbaler Miralem Pjanić potpisao je za CSKA, saopštio je danas moskovski klub. Kako je saopštio klub čiji je trener srpski stručnjak Marko Nikolić, Pjanić (34) je potpisao ugovor do kraja sezone, uz opciju da… »
Pjanić se pravda: ''Nikad ništa protiv Rusije''

Pjanić se pravda: ''Nikad ništa protiv Rusije''

Sportske.net pre 4 sati
Iznenađenje ili ne, tek iskusni bosanskohercegovački vezista Miralem Pjanić će u nastavku sezone igrati za moskovski CSKA, koji sa klupe vodi naš Marko Nikolić. Međutim, u Rusiji mu nisu zaboravili to što je pre dve godine bio među prvima koji su… »
Odbijao da igra sa rusijom, sada zvanično predstavljen: – Sada sam među konjima! – tvrdi Bosanac! (video)

Odbijao da igra sa rusijom, sada zvanično predstavljen: – Sada sam među konjima! – tvrdi Bosanac! (video)

Hot sport pre 4 sati
Miralem Pjanić i zvanično u novom klubu. Miralem Pjanić i zvanično je predstavljen kao novi fudbaler CSKA iz Moskve, iako je nedavno odbijao i da igra meč sa ruskom reprezentacijom. Predstavljen je na konju, koji je maskota armijskog kluba. Welcome… »
Marko Nikolić dobio veliko pojačanje

Marko Nikolić dobio veliko pojačanje

Sportski žurnal pre 4 sati
Bosansko-hercegovački fudbaler Miralem Pjanić potpisao za moskovski CSKA. Bosansko-hercegovački fudbaler Miralem Pjanić potpisao je za CSKA, saopštio je danas moskovski klub. Kako je saopštio klub čiji je trener srpski stručnjak Marko Nikolić… »
Pjanić kod Srbina: "Sada sam među konjima" VIDEO

Pjanić kod Srbina: "Sada sam među konjima" VIDEO

B92 pre 7 sati
Bosansko-hercegovački fudbaler Miralem Pjanić potpisao je za CSKA, saopštio je moskovski klub. Kako je saopštio klub čiji je trener srpski stručnjak Marko Nikolić, Pjanić (34) je potpisao ugovor do kraja sezone, uz opciju da ostane još godinu… »
Pjanić predstavljen u Moskvi: Sada sam među konjima

Pjanić predstavljen u Moskvi: Sada sam među konjima

Sport klub pre 7 sati
Miralem Pjanić sada je i zvanično fudbaler CSKA, objavio je moskovski klub. Reprezentativac Bosne i Hercegovine potpisao je ugovor sa ruskom klubom do kraja sezone uz mogućnost da ga produži na još godinu dana. Pjanić je predstavljen na konju, koji… »
Para vrti gde burgija neće: Pjanić nije hteo da igra protiv Rusije, a sada potpisao za cska

Para vrti gde burgija neće: Pjanić nije hteo da igra protiv Rusije, a sada potpisao za cska

Večernje novosti pre 8 sati
Bosansko-hercegovački fudbaler Miralem Pjanić potpisao je za CSKA, saopštio je danas moskovski klub. FOTO: EPA Kako je saopštio klub čiji je trener srpski stručnjak Marko Nikolić, Pjanić (34) je potpisao ugovor do kraja sezone, uz opciju da ostane… »

Vesti dana »