Povezane vesti

Rasel Vestbruk: Drago mi je što ću igrati sa Jokićem za promenu

Rasel Vestbruk: Drago mi je što ću igrati sa Jokićem za promenu

Euronews pre 6 sati
Novi košarkaš Denvera Rasel Vestrbruk, koji je ovog leta potpisao dvogodišnji ugovor sa franšizom iz Kolorada, dao je izjavu za američke medije, rekavši da mu je drago što će od naredne sezone deliti svlačionicu sa Nikolom Jokićem, za koga je… »
"Zanš, on je najbolji na svetu!" Vestbruk tek došao u Denver i odmah hvalio Nikolu Jokića

"Zanš, on je najbolji na svetu!" Vestbruk tek došao u Denver i odmah hvalio Nikolu Jokića

Večernje novosti pre 7 sati
Američki košarakaš Rasel Vestbruk pojačao je ovog leta ekipu Denver nagetsa, a sada je na druženju sa medijima govorio o Nikoli Jokiću. Foto: Profimedia Odmah je spomenuo Nikolu Jokića, kao i šta misli o tome što će igrati sa njim. - Iskreno… »
Vestbruk: "Čast mi je da igram sa Jokićem - najbolji je na svetu" VIDEO

Vestbruk: "Čast mi je da igram sa Jokićem - najbolji je na svetu" VIDEO

B92 pre 7 sati
Novi košarkaš Denvera Rasel Vestbruk zahvalan je na prilici što će igrati sa Nikolom Jokićem u istom timu. Vestbruk je sa franšizom Kolorada potpisao dvogodišnji ugovor vredan 6,8 miliona evra. Vestbruka su Klipersi trejdovali u Jutu, nakon čega… »
Vestbruk: "Protiv Jokića ne možeš ništa - srećno s tim"

Vestbruk: "Protiv Jokića ne možeš ništa - srećno s tim"

B92 pre 7 sati
Rasel Vestbruk više neće morati da skautira Nikolu Jokića, pošto će sa njim deliti svlačionicu Denvera od ove sezone. Novinar ga je na konferenciji pitao upravo za to – na koji način je ranije analizirao igru srpskog centra. Vestbruk je potom… »

Vesti dana »