Povezane vesti
Uprava Filozofskog fakulteta odbacila prijavu protiv nasilnika koji su ih tukli i šamarali
Radio 021 26.09.2024
Uprava Filozofskog fakulteta u Novom Sadu odbacila je disciplinsku prijavu studenata iz organizacije STAV protiv onih koji su ih šamarali i tukli na izborima za Studentski parlament tog fakulteta. Studenti iz neformalne grupe STAV su pokazali rešenje… »
Odbačena prijava novosadskih studenta protiv nasilnika koji su ih šamarali i tukli
Vreme 26.09.2024
Uprava Filozofskog fakulteta u Novom Sadu odbacila je disciplinsku prijavu studenata iz organizacije STAV protiv nasilnika koji su ih šamarali i tukli na izborima za Studentski parlament tog fakulteta. Predsatavnici studentske organizacije STAV su… »
Uprava Filozofskog fakulteta odbacila prijavu studenata protiv nasilnika koji su ih tukli
N1 Info 26.09.2024
Uprava Filozofskog fakulteta u Novom Sadu odbacila je disciplinsku prijavu studenata iz organizacije STAV protiv nasilnika koji su ih šamarali i tukli na izborima za Studentski parlament tog fakulteta, kazali su novinarima predstavnici STAV-a. Oni su… »
STAV: Uprava Filozofskog fakulteta odbacila prijavu zbog nasilja na izborima za studentski parlament
Novi magazin 26.09.2024
Studenti iz neformalne grupe STAV saopštili su danas da je Uprava Filozofskog fakulteta u Novom Sadu odbacila disciplinsku prijavu koju su podneli protiv kolega koje su ih fizički napale na izborima za Studentski parlament tog fakulteta. Oni su… »
Vesti dana »

Sukobi između Tajlanda i Kambodže sa značajnim civilnim žrtvama i vazdušnim napadima
Naslovi.ai pre 3 minutajoš 31 povezana

Toplotni talas u Srbiji do subote sa rekordnim temperaturama, povećan rizik od požara, zatim osveženje i nepogode
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 51 povezana

Rast vrednosti tržišta nepokretnosti u Srbiji u prvom kvartalu 2025. godine
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 21 povezana