Povezane vesti

Jokić objasnio Amerima šta mu je značilo igranje za reprezentaciju

Jokić objasnio Amerima šta mu je značilo igranje za reprezentaciju

Sportske.net pre 4 sati
Danas je bio dan otvorenih vrata u Denveru, ekipa se okupila, a među njima je bio i Nikola Jokić, srpski reprezentativac i MVP NBA lige. Između ostalog, on se osvrnuo na završene Olimpijske igre gde je naša reprezentacija osvojila bronzu. "Naravno… »
VIDEO Jokić se otvorio Amerikancima o reprezentaciji, pozvao sve da igraju za Srbiju: „Uživao sam, svi to treba da rade“

VIDEO Jokić se otvorio Amerikancima o reprezentaciji, pozvao sve da igraju za Srbiju: „Uživao sam, svi to treba da rade“

Nova pre 5 sati
: Srpski košarkaš Nikola Jokić progovorio je o igranju za Srbiju na letošnjim Olimpijskim igrama u Parizu. Videlo se da tamo as Denver Nagetsa uživa sa saigračima, sa kojima je podelio i dobro i loše na putu do osvajanja bronzane medalje. Srbija je… »
Nikola Jokić je simbol patriotizma: Srbin poslao jaku poruku Amerikancima o igranju za svoju zemlju!

Nikola Jokić je simbol patriotizma: Srbin poslao jaku poruku Amerikancima o igranju za svoju zemlju!

Hot sport pre 5 sati
Sada je ipak vreme da se fokus prebaci na franšizu. Nikola Jokić je vrlo verovatno predvodio najbolju generaciju Srbije do bronze na OI u Parizu, a teško je verovati da nije bilo nedoraslih sudija da naša zemlja ne bi osvojila zlato i srušila Drim… »
VIDEO Jokić opet u javnosti, promenio imidž: Iznenadio Amerikance kad su ga videli, primetili su jedan detalj

VIDEO Jokić opet u javnosti, promenio imidž: Iznenadio Amerikance kad su ga videli, primetili su jedan detalj

Nova pre 6 sati
: Srpski košarkaš Nikola Jokić vraća se svojim aktivnostima u klubu u Denveru posle odmora i reprezentativnih obaveza. Jokić je ovog leta sa reprezentacijom Srbije osvojio bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Bio je nadomak finala sa… »
Jokić posle dugo vremena: "Uživao sam igrajući za Srbiju" VIDEO

Jokić posle dugo vremena: "Uživao sam igrajući za Srbiju" VIDEO

B92 pre 6 sati
Srpski košarkaš Nikola Jokić osvrnuo se na nastup na Olimpijskim igrama u Parizu, govoreći prvi put za medije još od kraja prošle sezone. Naša selekcija osvojila je bronzanu medalju, nakon trijumfa nad Nemačkom u meču za treće mesto. "Naravno… »

Vesti dana »