Povezane vesti

Sina i ćerku ne mogu da im zaboravim, želim da znam što su ih ubili: Ispovest Saše čiju je decu ubio Blažić

Sina i ćerku ne mogu da im zaboravim, želim da znam što su ih ubili: Ispovest Saše čiju je decu ubio Blažić

Telegraf pre 11 sati
Preporučujemo. U zgradi Specijalnog suda u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Urošu Blažiću povodom optužbi da je 4. maja prošle godine u selima Malo Orašje i Dubona ubio devet i ranio 12 osoba. Gost emisije "Blic uživo" bio je Saša Panić… »
Pere ruke od ubice! "to nije moj sin, ne znam ko je to!" Svedok na suđenju otkrio šta mu je Radiša Blažić rekao nekoliko…

Pere ruke od ubice! "to nije moj sin, ne znam ko je to!" Svedok na suđenju otkrio šta mu je Radiša Blažić rekao nekoliko…

Kurir pre 12 sati
U Specijalnom sudu u Beogradu za danas je završeno suđenje okrivljenom Urošu Blažiću (22) koji se tereti da je počinio masakr 4. maja prošle godine u selima Dubona kod Mladenovca i Malog Orašja kod Smedereva gde je ubio devet, a teško ranio 12… »
Porodice ubijenih i ranjenih u masovnom ubistvu kod Mladenovca stigli u sud

Porodice ubijenih i ranjenih u masovnom ubistvu kod Mladenovca stigli u sud

IndeksOnline pre 19 sati
BEOGRAD – U Specijalni sud u Beogradu stigli su članovi porodica ubijenih i ranjenih u masakru kod Mladenovca, gde danas treba da svedoče u nastavku suđenja Urošu Blažiću optuženom za ubistva devet i ranjavanje 12 osoba. Oni su ušli u zgradu… »

Vesti dana »