Povezane vesti

"Sin Kan mi je doneo najveći poklon, đina ne znam gde je": Haris Džinović slavi 73. rođendan: Otkrio šta se dešavalo u…

"Sin Kan mi je doneo najveći poklon, đina ne znam gde je": Haris Džinović slavi 73. rođendan: Otkrio šta se dešavalo u…

Blic pre 2 sata
Poznatom pevaču Harisu Džinoviću je ovu godinu svakako obeležio razvod od supruge Meline, sa kojom je bio više od dve decenije u odnosu i dobio dvoje dece. Naime, Haris Džinović večeras u restoranu "Dva Jelena" u Skadarliji proslavlja svoj 73… »
Đina otišla na Azurnu obalu pa ocu okrenula leđa: Haris sve izneo javno

Đina otišla na Azurnu obalu pa ocu okrenula leđa: Haris sve izneo javno

Story pre 3 sata
Haris Džinović proslavio je 73. rođendan, ujedno prvi rođendan kao razveden čovek. I dok je sin bio prvi koji mu je poželeo sreću, ćerka Harisa Džinovića nije se pojavila: - Danas sam proveo kao i svaki običan dan, nisam pridavao neki veliki… »
Haris Džinović proslavio rođendan, ćerka Đina izostala: Ovako je pevač reagovao! (FOTO)

Haris Džinović proslavio rođendan, ćerka Đina izostala: Ovako je pevač reagovao! (FOTO)

Svet plus pre 4 sati
Pevač Haris Džinović proslavio je 73 rođendan u društvu porodice i prijatelja, ali ono što je privuklo pažnju jeste odsustvo njegove ćerke Đine. Iako se očekivalo da će prisustvovati ovom porodičnom slavlju u restoranu "Dva Jelena", Đina se… »
Haris Džinović proslavio 73. rođendan, a evo kako se Melina provodila za to vreme (FOTO)

Haris Džinović proslavio 73. rođendan, a evo kako se Melina provodila za to vreme (FOTO)

Svet & Skandal pre 3 sata
Haris Džinović rođendan prvi put proslavio bez Meline Legendarni pevač Haris Džinović 26. septembra napunio je 73 godine, a veče uoči rođendana nastupio u jednom prestoničkom restoranu gde mu je priređeno rođendnasko iznenađenje. Haris… »
„Samo je Kan bio sa mnom, ne znam gde je Đina“: Haris Džinović sinoć proslavio rođendan, pa otkrio da li mu je Melina…

„Samo je Kan bio sa mnom, ne znam gde je Đina“: Haris Džinović sinoć proslavio rođendan, pa otkrio da li mu je Melina…

Nova pre 4 sati
: Haris Džinović je juče proslavio 73. rođendan, a obeležio ga je sa publikom nastupom u jednom restoranu u Skadarliji. Haris je otkrio da ništa specijalno nije poželeo za rođendan, ali da ga je ganuo potez sina Kana koji mu je priredio malo… »
"Đina ne znam gde je": Haris Džinović proslavio 73. rođendan, pa otkrio ko mu je prvi čestitao

"Đina ne znam gde je": Haris Džinović proslavio 73. rođendan, pa otkrio ko mu je prvi čestitao

Mondo pre 5 sati
Haris Džinović otkrio kako je proslavio rođendan sa sinom Kanom, kao i ko mu je čestitao. Haris Džinović nastupao je sinoć, 26. septembra u jednom prestoničkom restoranu proslavio svoj 73. rođendan, a ovim povodom dao je izjavu. "Danas sam proveo… »

Vesti dana »