Povezane vesti

Tako je govorio Savo: Ići odavde i nikad više ne raditi ovde

Tako je govorio Savo: Ići odavde i nikad više ne raditi ovde

Sport klub pre 3 sata
Savo Milošević se vratio na klupu Partizana, na klupu tima za kojeg ga vežu dobri rezultati, ali i opor ukus pri odlasku. Na klupu Partizana Savo Milošević je prvi put seo poslednjeg dana marta 2019. godine, debitovao je porazom od Napretka u… »
Šutnuo mikrofon i rekao: Nikad više neću raditi ovde! Milošević se predomislio, da spasi Partizan

Šutnuo mikrofon i rekao: Nikad više neću raditi ovde! Milošević se predomislio, da spasi Partizan

Mondo pre 2 sata
Savo Milošević se vraća u Partizan nakon četiri godine tokom kojih je sedeo na klupi Olimpije i BiH. Napustio je srpski fudbal uz teške reči, ali se sada vraća zbog svog Partizana. Savo Milošević je novi trener Partizana. Nakon odlaska Aleksandra… »
Đurić isprozivao i grobare: Oni su „renta“ navijači, imao sam i ja problema sa njima ali me nisu interesovali!

Đurić isprozivao i grobare: Oni su „renta“ navijači, imao sam i ja problema sa njima ali me nisu interesovali!

Hot sport pre 4 sati
Bivši predsednik FK Partizan ponovo u centru pažnje. Dragan Đurić, bivši predsednik FK Partizan, koji je tokom svog mandata od 2007. do 2013. godine doneo klubu šest uzastopnih titula, izjavio je da je urgentno rešiti probleme sa navijačima… »
Partizan ima novog trenera: Savo Milošević se vratio i postavio jedan uslov

Partizan ima novog trenera: Savo Milošević se vratio i postavio jedan uslov

Mondo pre 6 sati
Savo Milošević se posle četiri godine vraća u Partizan. Pokušavao je FK Partizan da ubedi Aleksandra Stanojevića da ostane posle ostavke, ali je vrlo brzo shvatio da neće moći da mu promeni odluku. Tako su ljudi u Humskoj krenuli u potragu za… »
"Ne postoje pare za koje bih radio sad u Partizanu": Bivši selektor Srbije odbrusio upravi

"Ne postoje pare za koje bih radio sad u Partizanu": Bivši selektor Srbije odbrusio upravi

Mondo pre 5 sati
Bivši igrač Partizana i selektor Srbije Slobodan Krčmarević ne bi se ni pod kojim uslovima vratio u Humsku. FK Partizan se dao u potragu za novim trenerom posle odlaska Aleksandra Stanojevića i na kraju je uz dosta muke uspeo da ubedi Sava… »

Vesti dana »