Povezane vesti

Svetlana se odrekla dve kuće i zemljišta u korist brata: "Otac me izmirio kad sam se udala, šta mi dao, to je"

Svetlana se odrekla dve kuće i zemljišta u korist brata: "Otac me izmirio kad sam se udala, šta mi dao, to je"

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Prema nekim istraživanjima, gotovo svaka druga žena i danas se odriče nasledstva u korist braće, iako je zakon koji izjednačava muške i ženske potomke prilikom nasleđivanja imovine donet pre gotovo 80 godina. Ova pojava naročito… »
Svetlana se odrekla nasledstva u korist brata, Milijana uradila isto i kaže da je to tradicija! Roditelji favorizuju mušku…

Svetlana se odrekla nasledstva u korist brata, Milijana uradila isto i kaže da je to tradicija! Roditelji favorizuju mušku…

Kurir pre 4 sati
Prema nekim istraživanjima, gotovo svaka druga žena i danas se odriče nasledstva u korist braće, iako je zakon koji izjednačava muške i ženske potomke prilikom nasleđivanja imovine donet pre gotovo 80 godina. Ova pojava naročito je izražena u… »
Svetlana iz Svrljiga se odrekla nasledstva u korist brata! Pravnici upozorili na jedno: "Gubite pravo..."

Svetlana iz Svrljiga se odrekla nasledstva u korist brata! Pravnici upozorili na jedno: "Gubite pravo..."

Mondo pre 5 sati
Pravnici su odgovorili na pitanje zbog čega se žene odriču nasleđa u korist muških srodnika. Prema nekim istraživanjima, gotovo svaka druga žena i danas se odriče nasledstva u korist braće, iako je zakon koji izjednačava muške i ženske potomke… »

Vesti dana »