Povezane vesti

"Trenutno nema dijaloga": Brnabić: Kurti koristi političko zatišje u EU i SAD da isprovocira Srbe

"Trenutno nema dijaloga": Brnabić: Kurti koristi političko zatišje u EU i SAD da isprovocira Srbe

Blic pre 1 sat
Predsednik Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da u ovom trenutku ne postoji dijalog između Beograda i Prištine, a da Aljbin Kurti želi da iskoristi političko zatišje do formiranja evropskih institucija i izbora u Sjedinjenim Državama da… »
Brnabić: Nakon formiranja institucija u EU i izbora u SAD očekujem drugačije mere prema Prištini

Brnabić: Nakon formiranja institucija u EU i izbora u SAD očekujem drugačije mere prema Prištini

N1 Info pre 3 sata
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da nakon formiranja novih saziva evropskih institucija, kao i nakon predsedničkih izbora u SAD u novembru, očekuje drugačije odnose i mere prema Prištini. „Ako mi uspemo da održimo mir, da… »
Brnabić: Nakon formiranja evropskih institucija i izbora u SAD, očekujem drugačije mere za Prištinu

Brnabić: Nakon formiranja evropskih institucija i izbora u SAD, očekujem drugačije mere za Prištinu

Beta pre 4 sati
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da nakon formiranja novih saziva evropskih institucija, kao i nakon predsedničkih izbora u SAD u novembru, očekuje drugačije odnose i mere prema Prištini. "Ako mi uspemo da održimo mir, da… »
Brnabić očekuje 'drugačije mere' za Kosovo nakon formiranja evropskih institucija i izbora u SAD

Brnabić očekuje 'drugačije mere' za Kosovo nakon formiranja evropskih institucija i izbora u SAD

Slobodna Evropa pre 3 sata
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da nakon formiranja novih saziva evropskih institucija, kao i nakon predsedničkih izbora u SAD u novembru, očekuje drugačije odnose i mere prema Kosovu. "Ako mi uspemo da održimo mir, da odolimo… »
Brnabić: Nakon formiranja evropskih institucija i izbora u SAD, očekujem drugačije mere za Prištinu

Brnabić: Nakon formiranja evropskih institucija i izbora u SAD, očekujem drugačije mere za Prištinu

Radio sto plus pre 3 sata
“Ako mi uspemo da održimo mir, da odolimo svim provokacijama koje su užasne, možemo da očekujemo, ja mislim, potpuno drugačije mere i drugačije odnose prema Prištini”, rekla je Brnabić za Radio-televiziju Srbije. “Aljbin Kurti koristi to… »

Vesti dana »