Povezane vesti

To je to: Savo Milošević potvrdio da dolazi Partizan – evo kada kreće sa radom!

To je to: Savo Milošević potvrdio da dolazi Partizan – evo kada kreće sa radom!

Hot sport pre 31 minuta
Savo preuzima kormilo nakon meča protiv Mladosti iz Lučana. Savo Milošević se vraća na klupu Partizana, preuzimajući ekipu po drugi put u svojoj karijeri. Nakon što je postigao dogovor sa sportskim direktorom Ivicom Ilievim, Milošević je potvrdio… »
Savo Milošević: Prihvatio sam, počinjem u ponedeljak

Savo Milošević: Prihvatio sam, počinjem u ponedeljak

Sportski žurnal pre 36 minuta
Partizan igra meč u Luanima u nedelju, tada će crno-bele voditi Branko Vukašinović. Nema više dileme ko će da nasledi Aleksandra Stanojevića (50) na klupi Partizana. U Humsku se vraća Savo Milošević (51). Postigao je dogovor sa sportskim… »
Savo Milošević novi trener Partizana?

Savo Milošević novi trener Partizana?

Danas pre 2 sata
Novi trener Partizana biće Savo Milošević, prenose beogradski mediji, pozivajući se na Novosti. Dosadašnji stručnjak, Aleksandar Stanojević, podneo je ostavku nakon ubedljivog poraza u 174. večitom derbiju – 4:0. Milošević je bivši igrač i… »
"Prihvatio sam, počinjem u ponedeljak": Oglasio se Savo Milošević, Partizan ima novog šefa

"Prihvatio sam, počinjem u ponedeljak": Oglasio se Savo Milošević, Partizan ima novog šefa

Mondo pre 1 sat
Savo Milošević počinje svoj drugi mandat u Partizanu već od ponedeljka. Savo Milošević se i definitivno vraća u Partizan. Bivši fudbaler, funkcioner i trener ovog kluba, drugi put u karijeri će sedeti na klupi crno-belih i naslediće Aleksandra… »
Savo Milošević menja Aleksandra Stanojevića: Prvi trening sa ekipom će odraditi u ponedeljak

Savo Milošević menja Aleksandra Stanojevića: Prvi trening sa ekipom će odraditi u ponedeljak

Euronews pre 4 sati
Ubedljiv poraz od Crvene zvezde u 174. večitom derbiju, što je ujedno bila i osma utakmica u nizu na kojoj fudbaleri Partizana nisu pobedili, uticala je da prvi trener Aleksandar Stanojević podnese ostavku, a u Humskoj su mu ekspresno pronašli zamenu… »

Vesti dana »