Povezane vesti

Blažićeva bivša devojka svedočila o pištolju koji je našla ispod njegovog jastuka

Blažićeva bivša devojka svedočila o pištolju koji je našla ispod njegovog jastuka

Politika pre 22 minuta
U nastavku suđenja Urošu Blažiću, optuženom za masovno ubistvo u selima Malo Orašje i Dubona, ispitana je njegova bivša devojka Anastasija Đorđević, koja je navela da je sa Blažiće bila u vezi dva ili tri meseca, kao i da je jednom prilikom… »
Svedok: Kod Blažića se uvek pucalo kao da je rat, Uroš pucao kao dete iz pištolja

Svedok: Kod Blažića se uvek pucalo kao da je rat, Uroš pucao kao dete iz pištolja

Politika pre 4 minuta
U današnjem nastavku suđenja Urošu Blažiću, optuženom za masovno ubistvo u selima Malo Orašje i Dubona, svedočio je Goran Miletić, nekadašnji kolega takođe optuženog njegovog oca Radiše Blažića. Miletić kojem je 1999. godine Radiša… »
Uroš Blažić u sudnici briznuo u plač zbog majke: Ročište masovnom ubici obeležila drama sa svedocima, bivša devojka…

Uroš Blažić u sudnici briznuo u plač zbog majke: Ročište masovnom ubici obeležila drama sa svedocima, bivša devojka…

Kurir pre 22 minuta
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je održano ročište Urošu Blažiću i njegovom ocu Radiši. U zgradu suda su prve stigle ožalošćene porodice žrtava, koje su i ovog puta došle zajedno. Takođe, oni su i sada na sebi imali majice sa… »
Članovi porodice Uroša Blažića, optuženog za masovno ubistvo, ne žele da svedoče na suđenju; iskaz dala bivša devojka

Članovi porodice Uroša Blažića, optuženog za masovno ubistvo, ne žele da svedoče na suđenju; iskaz dala bivša devojka

RTS pre 22 minuta
Članovi porodice Uroša Blažića, optuženog za ubistvo devet i ranjavanje 12 ljudi u selima Malo Orašje i Dubona u maju prošle godine, iskoristili su danas svoje zakonsko pravo da ne svedoče na suđenju. Ispitana je njegova bivša devojka… »
Blažićeva porodica i dalje odbija da svedoči: Iskaz dali drugovi i bivša devojka

Blažićeva porodica i dalje odbija da svedoči: Iskaz dali drugovi i bivša devojka

N1 Info pre 1 sat
Suđenje Urošu Blažiću, koji je prošlog maja ubio devet mladih osoba i ranio još 12 u selima Malo Orašje i Dubona nastavlja se u Specijalnom sudu u Beogradu. U sud su na zakazano svedočenje danas ipak došli članovi najuže porodice Blažić –… »
Završeno suđenje Blažiću: Članovi porodice optuženog nisu želeli da svedoče, pred sudom govorila i bivša devojka

Završeno suđenje Blažiću: Članovi porodice optuženog nisu želeli da svedoče, pred sudom govorila i bivša devojka

Euronews pre 28 minuta
Članovi porodice Uroša Blažića, optuženog za ubistvo devet i ranjavanje 12 ljudi u selima Malo Orašje i Dubona u maju prošle godine, iskoristili su danas svoje zakonsko pravo da ne svedoče na suđenju. Suđenje se nastavlja 21. oktobra… »
Komšije o kući Uroša Blažića: Pucalo se za svaku priliku, niko ne može da mi kaže da nije

Komšije o kući Uroša Blažića: Pucalo se za svaku priliku, niko ne može da mi kaže da nije

Vreme pre 28 minuta
Stefan Marković, komšija porodice Blažić, svedočio je na suđenju Urošu Blažiću, potvrdivši da je pucnjava bila uobičajena praksa kod Blažića tokom različitih proslava. Komšija porodice Blažić, Stefan Marković izjavio je na suđenju… »
Porodice ubijenih i ranjenih u masovnom ubistvu kod Mladenovca stigli u sud

Porodice ubijenih i ranjenih u masovnom ubistvu kod Mladenovca stigli u sud

Politika pre 28 minuta
U Specijalni sud u Beogradu stigli su članovi porodica ubijenih i ranjenih u masakru kod Mladenovca, gde danas treba da svedoče u nastavku suđenja Urošu Blažiću optuženom za ubistva devet i ranjavanje 12 osoba u maju prošle godine. Oni su ušli u… »
"Morala sam da pristanem na: Se*s sa blažićem da bih stigla kući" Bivša devojka masovnog ubice otkrila nove detalje…

"Morala sam da pristanem na: Se*s sa blažićem da bih stigla kući" Bivša devojka masovnog ubice otkrila nove detalje…

Blic pre 47 minuta
Suđenje Urošu Blažiću za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca nastavlja se danas u zgradi Specijalnog suda u Beogradu. Na današnje suđenje pristupili su, osim okrivljenih Uroša i Radiše Blažića, branioca i oštećenih, svi svedoci osim… »
Hladnokrvno ubio devetoro dece, a sada rida kad vidi svoju majku: Evo šta se dešavalo u sudnici na suđenju Urošu Blažiću…

Hladnokrvno ubio devetoro dece, a sada rida kad vidi svoju majku: Evo šta se dešavalo u sudnici na suđenju Urošu Blažiću…

Blic pre 34 minuta
U sudnici tokom suđenja Urošu Blažiću kao i na prethodnim ročištima dešavale su se potresne situacije. Roditelji žrtava posebno su bili pogođeni tokom pojavljivanja Biljane Blažić, majke masovnog ubice Uroša Blažića i to u trenutku kada je… »
Suđenje Blažiću: Članovi njegove porodice ne žele da svedoče, iskaz dali drugovi i bivša devojka

Suđenje Blažiću: Članovi njegove porodice ne žele da svedoče, iskaz dali drugovi i bivša devojka

Radio 021 pre 52 minuta
Članovi porodice Uroša Blažića, optuženog za ubistvo devet i ranjavanje 12 ljudi u selima Malo Orašje i Dubona u maju prošle godine, iskoristili su danas svoje zakonsko pravo da ne svedoče na suđenju. Postupajući tužilac Ivan Konatar, nakon… »
Završeno ispitivanje svedoka: Drug ubice pao u nesvest; Bivša devojka iznela jezive detalje FOTO/VIDEO

Završeno ispitivanje svedoka: Drug ubice pao u nesvest; Bivša devojka iznela jezive detalje FOTO/VIDEO

B92 pre 40 minuta
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Urošu Blažiću optuženom za masovno ubistvo kod Mladenovca kada je ubio devet i ranio 12 osoba, koje je B92.net pratio uživo. Uroš i njegov otac Radiša Blažić, optužen zbog nelegalne… »
Policajac pred sudom, otkrio nepoznate detalje o Blažiću: "Znam ga ceo život, pucao je kad je imao 10 godina"

Policajac pred sudom, otkrio nepoznate detalje o Blažiću: "Znam ga ceo život, pucao je kad je imao 10 godina"

Mondo pre 1 sat
Policajac koji je svedočio na suđenju je rekao da je Uroš Blažić pucao kad je imao 10 godina. Suđenje Urošu Blažiću za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca nastavlja se danas u zgradi Specijalnog suda u Beogradu. Kao svedok doveden je Stefan… »
Uroš Blažić počeo da se trese kada je ugledao majku: Šta se dešava iza zatvorenih vrata suđenja za masakr

Uroš Blažić počeo da se trese kada je ugledao majku: Šta se dešava iza zatvorenih vrata suđenja za masakr

Mondo pre 1 sat
U Specijalnom sudu u Beogradu danas se održava ročište Urošu Blažiću i njegovom ocu Radiši. U zgradu suda su stigle ožalošćene porodice žrtava, koje su i ovog puta došle zajedno. Takođe, oni su i sada na sebi imali majice sa fotografijama… »
Bivša devojka Uroša Blažića iznela šok detalje: "Plašila sam ga se; To je bio prvi i poslednji put..."

Bivša devojka Uroša Blažića iznela šok detalje: "Plašila sam ga se; To je bio prvi i poslednji put..."

B92 pre 52 minuta
U Specijalnom sudu u Beogradu nastavljeno je suđenje Urošu Blažiću optuženom za masovno ubistvo kod Mladenovca kada je ubio devet i ranio 12 osoba. Svedočila je njegova bivša devojka A.Đ. Ona je, odgovarajući na pitanja tužilaštva, rekla da je… »
Komšija Blažića svedočio: "Pucalo se kao da je ratno stanje, svi su se plašili"

Komšija Blažića svedočio: "Pucalo se kao da je ratno stanje, svi su se plašili"

B92 pre 34 minuta
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Urošu Blažiću za masakr kod Mladenovca. Jedan od svedoka, komšija S. M. naveo je da Blažiće zna ceo život, ali da se nisu družili, i dodao da su Blažići često na proslavama pucali iz… »
"Uroš Blažić mi je rekao da koristi te 4 stvari": Prijatelj u sudnici nabrojao supstance, pa se onesvestio

"Uroš Blažić mi je rekao da koristi te 4 stvari": Prijatelj u sudnici nabrojao supstance, pa se onesvestio

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Na suđenju Urošu Blažiću u Specijalnom sudu, kako javlja naš reporter sa lica mesta, dogodila se prava drama. Naime, svedok Milan Vesić, inače drug optuženog, onesvestio se u momentu kada je advokat dao primedbu na njegov iskaz… »
Drug Uroša Blažića se onesvestio nakon svedočenja u sudnici

Drug Uroša Blažića se onesvestio nakon svedočenja u sudnici

N1 Info pre 1 sat
Suđenje Urošu Blažiću, koji je prošlog maja ubio devet mladih osoba i ranio još 12 u selima Malo Orašje i Dubona nastavljeno je u Specijalnom sudu u Beogradu. Jedan od svedoka koji je ispitivan tokom prepodneva bio je Milan Lesić, drug optuženog… »
Drama na suđenju Urošu Blažiću: Svedok se onesvestio tokom davanja iskaza, stražari priskočili u pomoć

Drama na suđenju Urošu Blažiću: Svedok se onesvestio tokom davanja iskaza, stražari priskočili u pomoć

Nova pre 1 sat
: Suđenje Urošu Blažiću (22), optuženom za ubistvo devetoro ljudi i teško ranjavanje još 12 osoba 4. maja prošle godine, danas se nastavlja u Specijalnom sudu u Beogradu. Na današnjem suđenju iskaze su davali svedoci, a jedan od njih, inače… »
Porodica Uroša Blažića odbila da svedoči, jedan svedok se onesvestio

Porodica Uroša Blažića odbila da svedoči, jedan svedok se onesvestio

Danas pre 1 sat
Suđenje Urošu Blažiću, koji je prošlog maja ubio devet mladih osoba i ranio još 12 u selima Malo Orašje i Dubona nastavlja se u Specijalnom sudu u Beogradu. U sud su na zakazano svedočenje danas ipak došli članovi najuže porodice Blažić –… »
Suđenje Urošu Blažiću: Članovi porodice ne žele da svedoče, njegov drug se onesvestio u sudnici

Suđenje Urošu Blažiću: Članovi porodice ne žele da svedoče, njegov drug se onesvestio u sudnici

NIN pre 1 sat
Članovi porodice Uroša Blažića, optuženog za ubistvo devet i ranjavanje 12 ljudi u selima Malo Orašje i Dubona u maju prošle godine, iskoristili su danas svoje zakonsko pravo da ne svedoče na suđenju. Postupajući tužilac Ivan Konatar, nakon… »
Nastavlja se suđenje Urošu Blažiću: Članovi porodice odbili da svedoče, ispitana njegova bivša devojka

Nastavlja se suđenje Urošu Blažiću: Članovi porodice odbili da svedoče, ispitana njegova bivša devojka

Insajder pre 1 sat
U Specijalnom sudu u Beogradu u nastavku suđenja Urošu Blažiću optuženom za ubistva devet i ranjavanje 12 osoba u maju prošle godine u selima kod Mladenovca, članovi njegove porodice iskoristili su svoje zakonsko pravo da ne svedoče na suđenju… »
"Morala sam da pristanem na odnose da bi me pustio kući": Bivša devojka Uroša Blažića svedoči, pomenula i oružje

"Morala sam da pristanem na odnose da bi me pustio kući": Bivša devojka Uroša Blažića svedoči, pomenula i oružje

Mondo pre 2 sata
Na suđenju Urošu Blažiću povodom masakra kod Mladenovca svedočila je njegova bivša devojka. Suđenje Urošu Blažiću za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca nastavlja se danas u zgradi Specijalnog suda u Beogradu. Kao svedok dovedena je bivša… »
Članovi porodice Uroša Blažića ne žele da svedoče na suđenju

Članovi porodice Uroša Blažića ne žele da svedoče na suđenju

RTV pre 2 sata
BEOGRAD - Članovi porodice Uroša Blažića, optuženog za ubistvo devet i ranjavanje 12 ljudi u selima Malo Orašje i Dubona u maju prošle godine, iskoristili su danas svoje zakonsko pravo da ne svedoče na suđenju. Postupajući tužilac Ivan Konatar… »
Porodica Urođa Blažića došla na suđenje: Jedan po jedan izlazili za govornicu, svi izgovorili istu rečenicu

Porodica Urođa Blažića došla na suđenje: Jedan po jedan izlazili za govornicu, svi izgovorili istu rečenicu

Mondo pre 2 sata
Porodica Uroša Blažića je došla na suđenje povodom masakra. Suđenje Urošu Blažiću za masovno ubistvo u selima kod Mladenovca nastavlja se danas u zgradi Specijalnog suda u Beogradu. Na današnje suđenje pristupili su, osim okrivljenih Uroša i… »
„Da li su bili vojni kamioni? Na to pitanje ne znam šta da vam kažem“: Otkrivamo detalje iz iskaza majke Uroša Blažića

„Da li su bili vojni kamioni? Na to pitanje ne znam šta da vam kažem“: Otkrivamo detalje iz iskaza majke Uroša Blažića

Nova pre 5 sati
: Biljanu Blažić, majka Uroša Blažića, kom se pred većem Višeg suda iz Smedereva sudi zbog masovnog ubistva u selima Dubona i Malo Orašje, nije se pojavila na prethodnom ročištu, a sud je zatražio da članovi Blažićeve porodice dođu na… »

Vesti dana »