Povezane vesti

Ko je Darko Nadić, budući dekan FPN: Govorio je i o kopanju litijuma

Ko je Darko Nadić, budući dekan FPN: Govorio je i o kopanju litijuma

Nova pre 3 sata
: Darka Nadića, profesora Fakulteta političkih nauka, članovi Nastavno naučnog veća su na jučerašnjoj sednici jednoglasno predložili za novog vršioca dužnosti dekana ove visokoškolske ustanove. Nadić je, za razliku od prethodnog kandidata… »
Darko Nadić predložen za v. d. dekana FPN-a

Darko Nadić predložen za v. d. dekana FPN-a

Politika pre 2 sata
Slaviša Orlović potpisao ostavku na sednici Nastavno-naučnog veća. Na jučerašnjoj sednici Nastavno-naučnog veća Fakulteta političkih nauka prof. dr Slaviša Orlović potpisao je ostavku na funkciju dekana, na koju doduše nikada nije ni stupio, a… »
Darko Nadić, kandidat za v.d. dekana FPN-a: Aplauz kolega sam doživeo kao izraz poverenja

Darko Nadić, kandidat za v.d. dekana FPN-a: Aplauz kolega sam doživeo kao izraz poverenja

Danas pre 6 sati
Profesor Fakulteta političkih nauka Darko Nadić dobio je jednoglasnu podršku članova Nastavno naučnog veća tog fakulteta za funkciju vršioca dužnosti dekana FPN-a. Uz gromoglasan aplauz. Samo Nadić od juče prisutnih članova na sednici Veća… »
Savet FPN u ponedeljak razmatra izbor v.d. dekana

Savet FPN u ponedeljak razmatra izbor v.d. dekana

Insajder pre 6 sati
Savet Fakulteta političkih nauka (FPN) će u ponedeljak, 30. septembra razmatrati izbor profesora Darka Nadića za vršioca dužnosti dekana, rečeno je danas FoNetu na tom fakultetu. Nastavno-naučno veće FPN je u četvrtak Nadića j ednoglasno… »
Savet Fakulteta političkih nauka u ponedeljak razmatra izbor v.d. dekana

Savet Fakulteta političkih nauka u ponedeljak razmatra izbor v.d. dekana

Danas pre 7 sati
Savet Fakulteta političkih nauka (FPN) će u ponedeljak, 30. septembra razmatrati izbor profesora Darka Nadića za vršioca dužnosti dekana, rečeno je danas FoNetu na tom fakultetu. „Mislim da neće biti problema sa kvorumom i verovatno sa… »
Ostavka Orlovića – kraj krize na FPN?

Ostavka Orlovića – kraj krize na FPN?

Nova pre 13 sati
: Profesor Slaviša Orlović definitivno neće biti dekan Fakulteta političkih nauka. On je danas i zvanično potpisao ostavku, posle letošnjeg protesta dela studenata i nastavnika. Nastavno naučno veće fakulteta predložilo je profesora Darka Nadića… »

Vesti dana »