Povezane vesti
Pošta Srbije: Ne prodajemo izgubljene pakete po ceni od 235 dinara, slučaj prijavljen Nacionalnom CERT-u
NIN 27.09.2024
Na Fejsbuku su se pojavile sponzorisane objave u kojima se navodi da Pošta Srbije prodaje izgubljene pakete po ceni od 235 dinara, te su iz tog javnog preduzeća poručili da su u pitanju lažni profili i lažne objave i da su slučaj prijavili nadležnima -… »
Pošta Srbije o navodnoj prodaji paketa: Slučaj je prijavljen Nacionalnom CERT- u
Danas 27.09.2024
Povodom sponzorisanih objava na Fejsbuku u kojima se navodi da Pošta Srbije prodaje izgubljene pakete po ceni od 235 dinara, iz tog javnog preduzeća kažu za Danas da su u pitanju lažni profili i lažne objave i da su slučaj prijavili nadležnima. – U… »
Vesti dana »
Pogođena ambasada NATO države u Kijevu! Oglasli se Zelenski i Kličko (video)
Večernje novosti pre 57 minutajoš 30 povezanih
Pod kontrolom vatrena stihija u Kraljevu: Zapalila se mašina za sečenje guma, na terenu 16 vatrogasaca i republički inspektor - ovo su slike sa lica mesta (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 1 satjoš 21 povezana
(FOTO) Broj poginulih migranta u Seuti porastao na 67, desetine hiljada se vratile u Maroko
N1 Info pre 22 minutajoš 20 povezanih




