Povezane vesti

"Tanja je dobila metak u čelo"! Srpska rep pesma nastala po istinitom događaju: "Umrla je mojoj sestri na rukama"

"Tanja je dobila metak u čelo"! Srpska rep pesma nastala po istinitom događaju: "Umrla je mojoj sestri na rukama"

Mondo pre 58 minuta
Reper Ila iz nekadašnjeg dvojca Šaila, objasnio da je preminula slučajno nastradala u obračunu vatrenim oružjem. Sin Milovana Ilića Minimaksa, legendarnog voditeljka koji je proslavio neke od najvećih zvezda estrade, Vladimir Ilić, svojevremeno je… »
"Tanja je dobila metak u čelo" Ovo je najtužnija srpska pesma: Pisana po istinitom događaju, a posvećena ubijenoj devojci…

"Tanja je dobila metak u čelo" Ovo je najtužnija srpska pesma: Pisana po istinitom događaju, a posvećena ubijenoj devojci…

Kurir pre 4 sati
Poznati reper Vladimir Ilića Ila progovorio je o pesmi koju je snimio po istinitom događaju, a tekst je veoma potresan. Spekulisalo se o tome da je jedan od najvećih hitova Šaile "Istina" nastao po istinitom događaju, a Vladimir to je i potvrdio. -… »
"Tanja je dobila metak: U čelo..." Najtužnija pesma srpske rep scene posvećena je ubijenoj devojci: "Umrla je mojoj sestri…

"Tanja je dobila metak: U čelo..." Najtužnija pesma srpske rep scene posvećena je ubijenoj devojci: "Umrla je mojoj sestri…

Blic pre 6 sati
Iza mnogih pesama kriju se teške, istinite priče, a neki od izvođača otvoreno govore o tome kome je posvećena numera. Reper Vladimir Ilića Ila jednom prilikom otkrio je da je jedan od najvećih hitova grupe Šaila posvećen ubijenoj devojci. Reč je… »

Vesti dana »