Povezane vesti

Profesor geografije svedočio o tragediji u OŠ „Ribnikar“

Profesor geografije svedočio o tragediji u OŠ „Ribnikar“

Politika pre 29 minuta
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem zaposlenih u OŠ "Vladislav Ribnikar" nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi porodice Dukić čija je… »
Nastavak parničnog postupka protiv Kecmanovića, svedočili školska policajka, zamenica direktorke i nastavnik geografije

Nastavak parničnog postupka protiv Kecmanovića, svedočili školska policajka, zamenica direktorke i nastavnik geografije

RTS pre 48 minuta
U Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak protiv Kecmanovića, škole i države po tužbi porodice Dukić, čija je ćerka ubijena u maskaru u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u maju prošle godine. Ispitani su školska policajka… »
Potresno svedočenje profesora iz Ribnikara: "Izneo sam ranjenog dečaka, nikad neću zaboraviti taj miris krvi"

Potresno svedočenje profesora iz Ribnikara: "Izneo sam ranjenog dečaka, nikad neću zaboraviti taj miris krvi"

B92 pre 1 sat
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem zaposlenih u OŠ "Vladislav Ribnikar" nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi porodice Dukić čija je… »
"Nikada neću zaboraviti taj miris krvi": Potresno svedočenje nastavnika geografije iz "Ribnikara": "Mislio sam da je više…

"Nikada neću zaboraviti taj miris krvi": Potresno svedočenje nastavnika geografije iz "Ribnikara": "Mislio sam da je više…

Blic pre 3 sata
Pred Višim sudom danas je održano ročište po privatnoj tužbi porodice Adriane Dukić koja je nastradala u pucnjavi u OŠ "Vladislav Ribnikar". Na ovom ročištu se nije pojavila razredna 7/2, a iskaz je dala policijska službenica Milica Stanković… »
„Video sam radnika obezbeđenja na podu, znao sam da je mrtav. Shvatio da je pucnjava bila u školi“: Potresno svedočenje…

„Video sam radnika obezbeđenja na podu, znao sam da je mrtav. Shvatio da je pucnjava bila u školi“: Potresno svedočenje…

Nova pre 3 sata
: U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem zaposlenih u OŠ "Vladislav Ribnikar" nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi porodice Dukić čija je… »
"Miris krvi iz učionice nikada neću da zaboravim": Potresno svedočenje nastavnika geografije iz "Ribnikara"

"Miris krvi iz učionice nikada neću da zaboravim": Potresno svedočenje nastavnika geografije iz "Ribnikara"

Mondo pre 3 sata
Potresno svedočenje nastavnika geografije iz OŠ "Vladislav Ribnikar". Zoran Nišević, nastavnik geografije u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu koji je nekoliko trenutaka pošto je dečak-ubica počino jezivi masakr prvi utrčao u kabinet… »
Profesor geografije svedočio o tragediji u OŠ "Vladislav Ribnikar"

Profesor geografije svedočio o tragediji u OŠ "Vladislav Ribnikar"

RTV pre 3 sata
BEOGRAD - U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem zaposlenih u OŠ "Vladislav Ribnikar" nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi porodice Dukić… »
Profesor geografije svedočio o tragediji u OŠ "Vladislav Ribnikar"

Profesor geografije svedočio o tragediji u OŠ "Vladislav Ribnikar"

Euronews pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem zaposlenih u OŠ "Vladislav Ribnikar" nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi porodice Dukić čija je… »
Profesor geografije svedočio o tragediji u Ribnikaru: "Pogled ranjenog dečaka i miris krvi nikada neću zaboraviti"

Profesor geografije svedočio o tragediji u Ribnikaru: "Pogled ranjenog dečaka i miris krvi nikada neću zaboraviti"

Insajder pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem zaposlenih u OŠ "Vladislav Ribnikar" nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi porodice Dukić čija je… »
Mrtva deca u školi i miris krvi u učionici se ne zaboravljaju: Potresno svedočenje nastavnika geografije iz "Ribnikara"…

Mrtva deca u školi i miris krvi u učionici se ne zaboravljaju: Potresno svedočenje nastavnika geografije iz "Ribnikara"…

Kurir pre 3 sata
Zoran Nišević, profesor geografije u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu koji je nekoliko trenutaka pošto je dečak-ubica počino jezivi masakr prvi utrčao u kabinet istorije i na rukama izneo jednog teško ranjenog dečak, danas je prvi… »
Parnični postupak u slučaju „Ribnikar“: Advokatica porodice Dukić ukazuje na niz propusta

Parnični postupak u slučaju „Ribnikar“: Advokatica porodice Dukić ukazuje na niz propusta

Danas pre 3 sata
U Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak u slučaju „Ribnikar“ koji je pokrenula porodica Dukić protiv dečaka koji je prošle godine ubio deset osoba, njegovih roditelja, škole Vladislav Ribnikar“ kao i države. Ispitani su… »
"Izneo sam ranjenog dečaka, nikad neću zaboraviti taj miris krvi": Stravično svedočenje profesora iz Ribnikara

"Izneo sam ranjenog dečaka, nikad neću zaboraviti taj miris krvi": Stravično svedočenje profesora iz Ribnikara

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. U Višem sudu u Beogradu danas je svedočenjem zaposlenih u OŠ "Vladislav Ribnikar" nastavljen parnični postupak protiv oca, majke i dečaka koji je 3. maja prošle godine ubio devet vršnjaka i čuvara škole, a po tužbi porodice… »
Parnični postupak u slučaju „Ribnikar“: Advokatica porodice Dukić ukazuje na niz propusta

Parnični postupak u slučaju „Ribnikar“: Advokatica porodice Dukić ukazuje na niz propusta

N1 Info pre 5 sati
U Višem sudu u Beogradu nastavljen je parnični postupak u slučaju "Ribnikar" koji je pokrenula porodica Dukić protiv dečaka koji je prošle godine ubio deset osoba, njegovih roditelja, škole Vladislav Ribnikar" kao i države. Ispitani su školska… »

Vesti dana »