Povezane vesti
Kako je protekao tradicionalni Krstovdanski vašar u Kragujevcu?
RTK 27.09.2024
Tradicionalni Krstovdanski vašar održan je na platou Šumadija sajma. Prodavci iz cele Srbije došli su u Kragujevac, a građani su bili u prilici da po povoljnim cenama kupe nameštaj, posuđe, odeću, obuću, nakit, igračke i slatkiše. Tražilo se mesto više i… »
KRSTOVDANSKI VAŠAR na Šumadija sajmu: Na tezgama za svakog po nešto (FOTO)
InfoKG 27.09.2024
U Kragujevcu se danas, na Krstovdan, održava tradicionalni vašar, a na tezgama, postavljenim ispred Šumadija sajma za svakog ima po nešto. Vašar je otvoren do 19 časova. Ovogodišnji vašar okupio je prodavce iz gotovo cele Srbije, a veliki broj… »
Vesti dana »
(Video) Putnik se živ zapalio u autobusu?! Plamen gutao sve pred sobom, najmanje šestoro mrtvih: Jezivi detalji užasa u Švajcarskoj
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Liga šampiona: Bajern već u četvrtfinalu, Atletiko blizu, Barselonine muke (VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 2 povezane
Izmešta se ovo stajalište u Beogradu. Izmene traju sve do aprila, evo kako će saobraćati gradski prevoz
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Surovo šutersko veče tandema Dorsi – Piters: Olimpijakos na 2. mestu u Evroligi
Danas pre 2 satajoš 1 povezana



