Povezane vesti

"Opljačkana sam u Hrvatskoj": Devojka letovala kod komšija, pa uznemirena snimila video sa dokazom

"Opljačkana sam u Hrvatskoj": Devojka letovala kod komšija, pa uznemirena snimila video sa dokazom

Telegraf pre 4 sati
Iz potrošačke platforme "Halo, inspektore" kažu da su, u slučaju pronalaska "stranog tela" u proizvodima, odgovorni i trgovac i proizvođač. Devojka iz Australije nedavno je na TikToku podelila svoje iskustvo sa letovanja u Hrvatskoj, koje je brzo… »
Višnja našla šibicu u pašteti, advokat otkriva koliku odštetu može da dobije: U igri milionska cifra

Višnja našla šibicu u pašteti, advokat otkriva koliku odštetu može da dobije: U igri milionska cifra

Blic pre 5 sati
Komad žice u ajvaru, crvi u teglici paprike i plastika u čokoladi samo su neki od primera koje su hrvatski kupci doživljavali u svakodnevnoj kupovini. Zagrepčanka Višnja opisala je jedno svoje iskustvo: - Ja sam našla šibicu u pašteti. Neko je… »
Višnja našla šibicu u pašteti, advokat otkriva koliku odštetu može da dobije: Spominje se milionska cifra

Višnja našla šibicu u pašteti, advokat otkriva koliku odštetu može da dobije: Spominje se milionska cifra

Telegraf pre 9 sati
U slučaju pronalaska “stranog tela” u proizvodima, odgovorni i trgovac i proizvođač, navode iz potrošačke platforme. Komad žice u ajvaru, crvi u teglici paprike i plastika u čokoladi samo su neki od primera koje su hrvatski kupci doživljavali… »
Influenserka iz Australije šokirana cenama na letovanju u Hrvatskoj: Slatkiše papreno platila!

Influenserka iz Australije šokirana cenama na letovanju u Hrvatskoj: Slatkiše papreno platila!

Blic pre 13 sati
Influenserka iz Australije je nedavno podelila svoje iskustvo sa odmora u Hrvatskoj na TikToku, što je brzo postalo viralno na društvenim mrežama. Posetila je prodavnicu slatkiša i šokirala se visinom računa. U videu je objasnila kako se oduševila… »

Vesti dana »