Povezane vesti

Počeo rijaliti "Farma 8": Transrodna osoba, Kristijan na konju i Jelena Golubović ušli na imanje! Među takmičarima i…

Počeo rijaliti "Farma 8": Transrodna osoba, Kristijan na konju i Jelena Golubović ušli na imanje! Među takmičarima i…

Blic pre 2 sata
Rijaliti "Farma" vratio se na male ekrane. Nakon duge pauze, Željko Mitrović rešio je da ponovo aktivira čuveni projekat, koji su svojevremeno mnogi pratili, a večeras je počela osma sezona ovog rijalitija. - Moj ulaz je spektakularan. Neću biti… »
"Ja sam najplaćenija": Jelena Golubović kao pionirka stigla na "Farmu 8", pa odmah zagrmela: "Volela bih da sa Kristijanom…

"Ja sam najplaćenija": Jelena Golubović kao pionirka stigla na "Farmu 8", pa odmah zagrmela: "Volela bih da sa Kristijanom…

Blic pre 3 sata
Rijaliti "Farma" vratio se na male ekrane. Nakon duge pauze, Željko Mitrović rešio je da ponovo aktivira čuveni projekat, koji su svojevremeno mnogi pratili, a večeras je počela osma sezona ovog rijalitija. Naime, produkcija najveća rijaliti imena… »
Jelena Golubović kao pionirka stigla na Farmu! Šokirala sve izjavom o honoraru, a tek da vidite šta joj piše na majici…

Jelena Golubović kao pionirka stigla na Farmu! Šokirala sve izjavom o honoraru, a tek da vidite šta joj piše na majici…

Kurir pre 3 sata
Rijaliti "Farma" počeo je sa emitovanjem nakon nekoliko godina pauze i to na Narodnoj televiziji. U Farmu se večeras useljava 23 farmera, a dobro poznate Jelena Golubović jedna je od učesnika nove sezone. Jelena je u Šimanovce stigla obučena kao… »
Poznata atletičarka ulazi na "farmu 8": Nosi trobojku oko vrata i krst: "Kao državna rekorderka mogu da je iznesem, ovo…

Poznata atletičarka ulazi na "farmu 8": Nosi trobojku oko vrata i krst: "Kao državna rekorderka mogu da je iznesem, ovo…

Blic pre 4 sati
Rijaliti "Farma" vratio se na male ekrane. Nakon duge pauze, Željko Mitrović rešio je da ponovo aktivira čuveni projekat, koji su svojevremeno mnogi pratili, a večeras je počela osma sezona ovog rijalitija. Naime, poznata atletičarka Dušica Topić… »
Transrodna Kiki ulazi na "farmu 8": Svi u šoku koliko se prepolovila nakon što je operisala želudac: Utegla se u providno i…

Transrodna Kiki ulazi na "farmu 8": Svi u šoku koliko se prepolovila nakon što je operisala želudac: Utegla se u providno i…

Blic pre 3 sata
Rijaliti "Farma" vratio se na male ekrane. Nakon duge pauze, Željko Mitrović rešio je da ponovo aktivira čuveni projekat, koji su svojevremeno mnogi pratili, a večeras je počela osma sezona ovog rijalitija. Večeras u rijaliti "Farma 8" ulazi i… »
(Video) "u: ovom našem kompleksu se snimaju mnogi svetski filmovi" Dušica Jakovljević pred početak "Farme 8" otkrila…

(Video) "u: ovom našem kompleksu se snimaju mnogi svetski filmovi" Dušica Jakovljević pred početak "Farme 8" otkrila…

Blic pre 4 sati
Rijaliti "Farma" vratio se na male ekrane. Nakon duge pauze, Željko Mitrović rešio je da ponovo aktivira čuveni projekat, koji su svojevremeno mnogi pratili, a večeras je počela osma sezona ovog rijalitija. Voditeljka, Dušica Jakovljević pred sam… »
Ona večeras pored Dušice Jakovljević vodi "farmu 8": Svima pale vilice kad su videli koliko dobro izgleda: Udata je za…

Ona večeras pored Dušice Jakovljević vodi "farmu 8": Svima pale vilice kad su videli koliko dobro izgleda: Udata je za…

Blic pre 5 sati
Rijaliti "Farma" vratio se na male ekrane. Nakon duge pauze, Željko Mitrović rešio je da ponovo aktivira čuveni projekat, koji su svojevremeno mnogi pratili, a večeras je počela osma sezona ovog rijalitija. Pored Dušice Jakovljević i Ognjena… »
"Farma 8" se ne emituje na "pinku": Evo gde može da se prati rijaliti

"Farma 8" se ne emituje na "pinku": Evo gde može da se prati rijaliti

Blic pre 6 sati
Rijaliti "Farma" vratio se na male ekrane. Nakon duge pauze, Željko Mitrović rešio je da ponovo aktivira čuveni projekat, koji su svojevremeno mnogi pratili. "Farma 8" počinje sa emitovanjem danas u 21 čas, kada će se na imanje useliti novi… »

Vesti dana »