Povezane vesti

Željko Mitrović dobio unuka! Snimak slavlja pred vama

Željko Mitrović dobio unuka! Snimak slavlja pred vama

Story pre 2 sata
Željko Mitrović deda po drugi put postao je sinoć. Supruga njegovog sina Aleksandra na svet je donela dečaka, zbog kog je ponosni deda sa prijateljima čitavu noć slavio. Lepim vestima on se pohvalio putem Instagrama, usput je objavio snimak koji… »
"Stop sa događajima, mala pauza!" Željko Mitrović prekinuo program: Dobio unuka, oglasio se u sitne sate

"Stop sa događajima, mala pauza!" Željko Mitrović prekinuo program: Dobio unuka, oglasio se u sitne sate

Blic pre 4 sati
Vlasnik "Pink" televizije Željko Mitrović oglasio se posle ponoći na svom Instagram profilu i otkrio da je dobio unuka. Sin vlasnika Pink televizije Željka Mitrovića, Aleksandar Mitrović, dobio je drugo dete. - Stop sa događajima, mala pauza! Moj… »
Željko Mitrović prekinuo celi program: Oglasio se u sitne sate, postao deda, a unuku dali magijsko ime

Željko Mitrović prekinuo celi program: Oglasio se u sitne sate, postao deda, a unuku dali magijsko ime

Kurir pre 4 sati
Vlasnik Pink televizije Željko Mitrović oglasio se posle ponoći na svom Instagram profilu podelio je vest o prinovi u njegovoj porodici . - Stop sa događajima, mala pauza! Moj sin Sale je dobio večeras sina Vukana, tako da sam ja opet nekako i po… »
Dece nikad dosta: Željko Mitrović podelio srećnu vest, ovaj pevač mu prvi čestitao

Dece nikad dosta: Željko Mitrović podelio srećnu vest, ovaj pevač mu prvi čestitao

Svet & Skandal pre 4 sati
Željko Mitrović postao deda, podelio vest o prinovi na društvenim mrežama Prvi čovek Pink televizije, Željko Mitrović, oglasio se u kasne sate. U jedan sat posle ponoći, na svom Instagram profilu podelio je vest o prinovi u njegovoj porodici… »

Vesti dana »