Povezane vesti

Haos u crnoj gori: Policija sprečila ozbiljnu tuču, Varvari u Tuzi uzvikivali „Srbija, Srbija“! (video)

Hot sport pre 3 sata
Nije bilo incidenta na stadionu, ali na ulicama jeste. Derbi meč Prve crnogorske fudbalske lige između Dečića i Budućnosti završen je pobedom gostujuće ekipe iz Podgorice rezultatom 2:0. Utakmica je privukla veliki broj navijača, a atmosfera je… »
"Treće poluvreme" CG derbija - Napadnuta kolona sa navijačima Budućnosti u Tuzima

Sportske.net pre 4 sati
Pisali smo sinoć da je Budućnost na renoviranom stadionu u Tuzima slavila protiv šampiona Crne Gore Dečića sa 2:0 u derbiju Prve fudbalske crnogorske lige i dodatno se učvrstila na liderskoj poziciji sa 23 osvojena boda, sada već osam više od… »